Buca cam balkon firması olarak sizlerle en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Yılların tecrübesi İzmir KÜPEŞTE uzman ekipleri ile sizlere verdiği hizmetleri sürekli geliştiriyor. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve ücretsiz bir keşif talep etmek. 0 530 243 35 32 (MOBİL CİHAZLARDAN TIKLAYIP HEMEN ARAYABİLİRSİNİZ)

Winsa Cam Balkon Buca

8 mm katlanır, ısıcamlı katlanır, sürme ve elektrikli cam balkon Buca modelleri emrinize hazır. Winsa marka katlanır cam balkon ürünümüzde bir kampanya başlatmış durumdayız. Şu anda 300 TL m2 fiyatı ile Winsa kalitesini evlerinize taşıyabilirsiniz. Üstelik kredi kartına sıfır faiz ve 12 taksit avantajından da faydalanabilirsiniz. Winsa cam balkon Buca kampanyamızı kaçırmayın.

 

Buca Katlanır Cam Modelleri

Firmamız sizlere 3 farklı seçenek sunmaktadır. 8 mm temperli camlı Winsa katlanır sistem, Riowin katlanır sistem ve Winsa ısıcamlı katlanır sistem. Bütün ürünlerimiz yüksek beklentileri karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Perde profili, damlalık, çelik tekerlek ve alüminyum fitil standart donanımlardır.

Buca Cam Balkon Firmaları

Buca cam balkon firmaları arasında bulunan İzmir KÜPEŞTE, %100 müşteri memnuniyetini yakalamak için kendisini sürekli geliştirmektedir. Kusursuz iş üretmek; özellikle de taahhüt firmalarında oldukça zordur. Buradaki hedef mümkün olan en yüksek memnuniyet oranını yakalamaktır. Çok nadir de olsa oluşabilecek aksaklıkların, firma tarafından en kısa zamanda giderilmesi ve mağduriyetlerin önüne geçilmesi, işin bir diğer boyutudur.

 

Cam Balkon Fiyatları Buca

Winsa Katlanır 8 mm: 300 TL m2 (renkli ve şeffaf cam)

Riowin Katlanır 8 mm: 280 TL m2 (renkli ve şeffaf cam)

Riowin Sürme 8 mm: 310 TL m2 (renkli ve şeffaf cam)

Panorama Isıcamlı Katlanır: 450 TL m2 (şeffaf cam)

Panorama Isıcamlı Katlanır: 500 TL m2 (renkli cam)

  • Sürgülü ve ısıcamlı cam balkon ürünleri haricindekilerin hepsinde perde profili, damlalık, çelik tekerlek ve alüminyum fitil standart donanımdır.
  • Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  • Kutu profil, mermer ve benzeri diğer ürünler fiyatlara dahil değildir.
  • Fiyatlara montaj, nakliye ve izolasyon dahildir.
  • Cam cama ve fotosel kilit ürünleri fiyata dahil değildir.

Buca Kış Bahçesi Uygulamaları

Firmamız otomatik tente, pergola, kış bahçesi ve cam çatı uygulamalarının tamamını gerçekleştirmektedir. Buca kış bahçesi talepleriniz için de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Farklı ürünleri bir araya getirerek harika yaşam alanları oluşturabiliriz. “İzmir cam balkon fiyatları” listemizi daha yakında incelemek isteyebilirsiniz.

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.