Foça cam balkon uygulamaları konusunda lider konumundaki firmamız ile tanışmak ister misiniz? Kaliteli ürünleri makul fiyatlarla direkt fabrikadan aracısız olarak satın alabilirsiniz. 0 530 243 35 32 numaralı telefondan bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Foça Cam Balkon Modelleri

Firmamızdan katlanır, sürgülü ve elektrikli cam balkon modelleri satın alabilirsiniz. Ürün gruplarımızı kısaca özetlemek gerekir ise;

Foça Sürme Cam Balkon Modelleri

1- Sürme: 5’li veya 3’lü ray üzerinde yatay bir şekilde hareket eden ve içe doğru katlanmayan cam kanatlardan oluşur. 8 mm temperli cam kullanılır.

2- Isıcamlı Sürme: 5’li ray üzerinde yatay bir şekilde hareket eden ve içe doğru katlanmayan cam kanatlardan oluşur. 4+12+4 mm temperli ısıcam kullanılır.

Foça Katlanır Cam Balkon Modelleri

1- 8 mm katlanır: Ray üzerinde hareket eden ve içer doğru katlanabilen 8 mm temperli camlardan oluşan sistem.

2- Isıcamlı katlanır: Ray üzerinde hareket eden ve içer doğru katlanabilen 4+12+4 mm temperli ısıcamlı camlardan oluşan sistem.

Foça Elektrikli Cam Balkon Modelleri

1- Elektrikli giyotin cam: Dikey olarak rayda motor yardımı ile hareket eden cam kanatlardan oluşan elektrikli cam balkon sistemi. Genellikle 8 mm temperli camlar kullanılmakla birlikte, ısıcamlı camlar da kullanılabilmektedir. Ürünler uzaktan kumanda ile kontrol edilir.

Foça Otomatik Tente Branda

1- Otomatik tente branda: Ray üzerinde motor yardımı ile ileri-geri gidebilen ışıklı kumaştan oluşan otomatik tente sistemi. Ürünler uzaktan kumanda ile kontrol edilir.

Foça cam balkon modellerini daha yakından incelemek isterseniz “İzmir Cam Balkon Modelleri” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ürünlerin görsellerine ve açıklamalarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

cam balkon foça izmir

Foça Cam Balkon Fiyatları

Firmamız fiyat listelerini siteden güncel bir şekilde yayınlamaktadır. Liste fiyatlarımıza “İzmir Cam Balkon Fiyatları” sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Foça cam balkon fiyatları ile İzmir merkez ilçelerine uyguladığımız fiyatlar aynıdır. Foça için nakliye bedeli alınmamaktadır.

Foça Cam Balkon Firmaları

Foça’da cam balkoncu veya cam balkon firması arayanlar için doğru adres İzmir KÜPEŞTE firmasıdır. İşlerinizi gönül rahatlığı ile uzman ekiplerimizin ellerine bırakabilirsiniz. Foça cam balkon firmaları arasında sayılmamızın sebebi, şirin ilçemize yoğun bir şekilde hizmet veriyor oluşumuzdur.

ücretsiz keşif

Foça Kış Bahçesi

Firmamız teras, çatı, bahçe ve benzeri alanlara, 4 mevsim kullanılabilecek kış bahçeleri inşa etmek konusunda uzmandır. Otomatik tente, demir pergola, cam çatı ve benzeri ürünlerle çatıyı oluşturuyoruz. Daha sonraki aşama cam balkon modelini seçip, kış bahçesini kullanımınıza hazır hale getirmek… 4 mevsimin keyfini ailenizle birlikte doyasıya yaşamak sizlere kalıyor.

izmir küpeşte cam balkon

Kredi kartına taksit ve ücretsiz keşif imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. İzmir cam balkon talebinde lider konuma gelmiştir. Bunda şüphesiz; biz İzmirlilerin manzara keyfini çıkarmayı sevmemizin etkisi büyüktür.

#Foça’da Hizmet Verdiğimiz Mahalleler (eski Foça – yeni Foça)

 1. ATATÜRK MAHALLESİ
 2. CUMHURİYET MAHALLESİ
 3. FATİH MAHALLESİ
 4. FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 5. FEVZİPAŞA MAHALLESİ
 6. HACIVELİ MAHALLESİ
 7. ILIPINAR MAHALLESİ
 8. İSMETPAŞA MAHALLESİ
 9. KAZIM DİRİK MAHALLESİ
 10. KEMAL ATATÜRK MAHALLESİ
 11. KOCA MEHMETLER MAHALLESİ
 12. KOZBEYLİ MAHALLESİ
 13. MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ
 14. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MAHALLESİ
 15. YENİBAĞARASI MAHALLESİ
 16. YENİKÖY MAHALLESİ

#İzmir Foça Hakkında Bilgiler

1867 yılında Foça ve yeni Foça Manisa’ya bağlı idi. Bu enteresan bilgiden sonra başka bilgilere geçebiliriz. Foça Yunan işgalinden 11 eylül 1922 tarihinde Atatürk tarafından kurtarılmıştır. Phokaia aslında İonların en önemli yerleşim merkezlerinden birisi idi. Aslında İonya birçok alanda bölgenin öncüsü durumunda idi. Heykeltraşlçılık, felsefe ve mimari konusunda oldukça meşhurdu. Adını sarap tanrısı Dionysos‘dan alan ünlü komutan Foçalıydı.

Foça’nın adını çevredeki adalarda yaşayan foklardan aldığını biliyor muydunuz? Foçalılar denizcilik konusunda da oldukça iyi durumdaydılar. 500 yolcu alabilen 50 kürekli gemilere sahiptiler. Talihsiz bir işgal ile Foça tarihi kökünden değişecekti. Persler İ.Ö 546 yılında Foçayı istila ve tahrip etti. Foça istila edilen ilk İon kenti idi. Büyük İskender’in Perslerin Anadolu’daki egemenliğine son verene kadar bu durum devam etti. Ardından Foça tekrar toparlanmaya başladı.

Foça, İskenderin ardından farklı krallıkların yönetimine girmiştir. Yeni Foça Cenevizliler tarafından kurulmuştur. Cenevizliler buradaki şap madenini işletmişlerdir. Foça 13. yy’da Türk beyliklerinin elindeydi. 1455 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından Osmanlı topraklarına katılmıştır.

Kaynak: http://www.focatuder.com/focanin-tarihi-bilgileri/


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.