İzmir Güzelbahçe cam balkon üretim ve montajında lider firma İzmir KÜPEŞTE ile tanışmak ister misiniz? Yapmanız gereken çok kolay! Numaraya tıklayıp bizi hemen aramak ve merhaba demek. TIKLA ARA 0 530 243 35 32

Cam balkon modelleri ile eşsiz bir yaşam deneyimini yaşamaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız; müşteri temsilcilerimiz de sizlere en doğru ürünleri sunmak için hazırlar.

Güzelbahçe Cam Balkon | Panorama Model

Panorama model cam balkon sistemi aradığınız tüm özellikleri tek üründe bir arada sunuyor. Kanat aralarındaki fitiller alüminyumdur. Alt ve üst kasada damlalık bulunmaktadır. Bu özellik su alma sorunlarını en aza indirgemektedir. Tekerleklerin milleri çeliktir. Plastik muhafaza ile yıllarca sorunsuz kullanılabilir. Perde profili ile sistemi 6-7 cm kadar aşağıya doğru öteliyoruz. Bu özellik sayesinde dilediğiniz perde modelini cam balkon ürününüz ile beraber kullanabilirsiniz.

Güzelbahçe Cam Balkon Fiyatları

Panorama sistemde firmamız 01/01/2019 tarihinde büyük bir kampanya başlatmıştır. 280 TL satış fiyatı müşterilerimizden büyük ilgi görmüştür. Yukarıda saydığımız tüm özelliklere ilave olarak renkli cam da fiyata dahil edildi. Kampanya yoğun istek üzerine mart ayı sonuna kadar uzatılmıştır. Güzelbahçe cam balkon fiyatları hakkında biraz daha bilgi verelim.

Sürme cam balkon modelleri yaklaşık 310 TL civarındadır. Isıcamlı katlanır cam balkon modelleri 450 TL ‘den başlamaktadır. Isıcamlı sürme talep etmeniz durumunda, metrekare başına minimum 700 TL gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekecektir. Arzu ederseniz “İzmir Cam Balkon Fiyatları” ve “Isıcamlı Cam balkon İzmir adlı sayfalarımızı ziyaret edip, cam balkon fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

 

Güzelbahçe Isıcamlı Cam Balkon Modelleri

Isıcamlı cam balkon modelleri her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir. Fiyatların biraz yüksek oluşu, talebi bir miktar kısıtlamaktadır. Aslında fiyatların yüksek bulunmasının en önemli sebebi psikolojik. Bu ürünler genellikle standart katlanır cam balkon ürünleri ile kıyaslanmaktadır. Bu doğru bir kıyaslama değildir. Bu ürünler fiyat olarak, PVC doğrama ve ısı yalıtımlı alüminyum modelleri ile kıyaslanmalıdır.

Yeni yayınlamış olduğumuz ve içerisinde bir tane de video bulunan “İzmir Cam Balkon Modelleri” sayfamızda, tüm ürünlerle ilgili görsel ve yazılı materyal mevcut. Bu ürünlerde 4+12+4 mm temperli ısıcamlar kullanılmaktadır. Camlar alüminyum bir profil ile komple çevrilmektedir. İzolasyon değerleri oldukça iyidir. Bahsettiğimiz yazıda renk seçenekleriniz ile ilgili detaylı bilgiler de yer almaktadır.

Güzelbahçe Kış Bahçesi Uygulamaları

Çatı katlar, teraslar, pergola altları ve bahçeler kış bahçeleri oluşturmak için uygun alanlardır. Buralarda farklı çatı malzemeleri ile harika alanlar oluşturabiliriz. Demir pergola, otomatik tente, cam tavan ve ahşap pergola gibi geniş bir yelpazede hareket alanımız vardır. Güzelbahçe cam balkon ve kış bahçesi uygulamalarında katlanır, sürgülü, ısıcamlı ve/veya elektrikli cam balkon modellerinden birisi ile çatı sistemi entegre edilir. Size kalan 4 mevsimin keyfini çıkarmak ve güzel hatırlara yenilerini eklemektir.

Güzel bir müzik eşliğinde yağan yağmuru izlemek ve bu sırada bir şeyler yemek… Tabiatla iç içe olmak ve aynı zamanda dış etkenlerden korunmak; işte huzurun tanımı! Biz biliyoruz ki hepimizin bu hayatta huzura ve dinlenmeye ihtiyacı vardır. Kendimizi insanlardan ve düşüncelerden soyutlayıp, kendimize ait keyifli zamanlar geçirmek isteriz. Aile bireyleri ile paylaşacağımız bu eşsiz anları 4 mevsime yayabiliriz. Bunun için bizi aramanız yeterli.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.