Firmamız tarafından 2019 ısıcamlı cam balkon fiyatları İzmir için yayınlanmıştır. Güncel listeyi inceleyip kendiniz için en uygun ürün tercih edebilirsiniz. Metrekare (m2) fiyatları bir değişiklik gösterirse firmamız tarafından gerekli güncellemeler yapılacaktır. Firmamızdan ücretsiz keşif talep ediyorsanız 0 530 243 35 32 numaralı telefondan bize pazar günleri hariç her gün saat 19:00’a kadar ulaşabilirsiniz.

Güncel (2019) Isıcamlı Cam Balkon Fiyatları İzmir

ÜRÜNMARKAM2 FİYATI TL
1Şeffaf Isıcamlı KatlanırPANORAMA450
2Renkli Isıcamlı KatlanırPANORAMA500
3Şeffaf Isıcamlı SürmeCAMODA800
4Renkli Isıcamlı SürmeCAMODA850
5Şeffaf Isıcamlı ElektrikliİZMİR KÜPEŞTE700
6Renkli Isıcamlı ElektrikliİZMİR KÜPEŞTE750

Açıklamalar

1-) Isıcamlı katlanır ve sürgülü cam balkon modellerinin 180 cm’den aşağı olan yükseklikleri 180 cm’ye yuvarlanır. Genişlik ve 180 cm’yi aşan ölçüler için değerler olduğu gibi alınmaktadır.

2-) Elektrikli ısıcamlı cam balkon (motorlu giyotin) modellerinde 6 m2’den düşük alanlar 6 metrekareye tamamlanır. 6 metrekareyi aşan ölçülerde değerleri aynen alınmaktadır.

3-) Isıcamlı katlanır ve sürme modellerde Ral veya ahşap desen boya farkı 40 TL/metrekare şeklindedir.

4-) Elektrikli ısıcamlı cam balkon sistemlerinde boya farkı alınmamaktadır.

5-) Ürünlerde 4+12+4 mm temperli ısıcam kullanılmaktadır.

6-) Gerekli olabilecek diğer uygulama materyalleri fiyatlara dahil değildir.

7-) Fiyatlara KDV dahildir.

😎 Fiyatlara montaj, nakliye ve izolasyon dahildir.

9-) Elektrikli modeller tüp motorlar ile dikey olarak çalışmaktadır. Ürünleri uzaktan kumanda yardımı ile kontrol edebilirsiniz.

İzmir’de Isıcamlı Cam Balkon Fiyatları Neden Yüksek?

  • Firmamıza bazı müşterilerimiz tarafından bu tarz sorular iletiliyor. Aslında ısıcamlı cam balkon fiyatları İzmir sadece İzmir’de yüksek değil… Diğer illerde gerçekleştirdiğimiz araştırmalarda, daha yüksek fiyatlarla karşı karşıya kaldığımızı belirtmek isteriz. “Bu ürünlerin fiyatları neden bu kadar yüksek?” diye bir soru daha yerinde olacaktır. Sebeplerine birlikte göz atalım.
  • Isıcamlı balkon camlama sistemlerinde en önemli meselelerden birisi camdır. Isıcamlı temperli bir camı üretmek belirli aşamaları zorunlu kılmaktadır. Bunun anlamı da şüphesiz; yüksek maliyetlerle karşılaşmamız kaçınılmaz demektir. Peki bu camlar nasıl üretilmektedir.?
  • İlk aşama müşterinin talep ettiği renkteki 8 mm camların kesiminin yapılması işidir.
  • Kesilen camlar artık rodaj işlemleri için hazırdır. Rodaj cam kenarlarının taşlanması demektir. Bu işlemleri makineler gerçekleştirmektedir. Rodajlanmayan camlar temper makinesine giremez. Bunun sebebi rodaj olmayan camların temper makinesinde patlamasıdır.
  • Rodaj işlemleri de bittikten sonra camlar temper makinesinde işlemlerden geçirilir.
  • Camlar bu aşamadan sonra ısıcam tesislerine gönderilir. Isıcam tesislerinde camlar belirli teknik prosedürlerle ve materyallerle ısıcam haline getirilir.
  • Son aşamada camlar üretim tesisimize geri gönderilir.

Görebileceğiniz gibi camlar ciddi bir yolculuk ve işçilik ile karşı karşıyadır. Bunlar fiyat yüksekliğinin sebeplerinden sadece bazılarıdır. Başka sebepler de vardır. Bu ürünlerin üretimi standart katlanır modelleri göre oldukça zordur. Camı komple çevreleyen alüminyum çıtalar, üretim süresini uzatmaktadır. Kısacası yüksek girdi maliyetleri ve yoğun emek ürünün piyasa fiyatını belirlemektedir. Bir başka yazıda “izmir cam balkon fiyatları” konusunda bilgiler vermiştik. İncelemek isteyebilirsiniz.

 

Isıcamlı cam balkon İzmir Küpeşte’den alınır.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.