Aşağıda İzmir cam balkon fiyatları listemizi bulabilirsiniz. Cam balkon fiyatları İzmir ve Ege bölgesi için geçerlidir. KDV, nakliye, montaj ve izolasyon fiyatlara dahildir. Uygulama yapılacak alanın en ve boyunu çarpıp listede tercih ettiğiniz ürünün fiyatı ile çarpabilirsiniz. 180 cm’ye kadar olan yükseklikler 180 cm’ye yuvarlanır. 180 cm’yi geçen yükseklikler olduğu gibi alınır.

Liste 08/10/2018 tarihinde yayınlanmıştır.

İzmir Cam Balkon Fiyatları 2018/3

# Panorama Seri 8 mm Katlanır Cam Balkon Fiyatları

8 mm Şeffaf Cam: 270 TL m2

8 mm Renkli Cam: 280 TL m2

Özellikler: Çift damlalık profili, alüminyum fitil, perde profili, çelik tekerlek, 8 mm temperli cam.

Fiyat farkları: Ral ve ahşap desen fiyat farkı 25 TL m2 ve bronz alüminyum fiyat farkı 5 TL m2.

 

# Riowin Seri 8 mm Sürme Cam Balkon Fiyatları

8 mm Şeffaf Cam: 290 TL m2

8 mm Renkli Cam: 300 TL m2

Özellikler: Çelik yaylı teker, alüminyum fitil, 8 mm temperli cam.

Fiyat farkları: Ral ve ahşap desen fiyat farkı 25 TL m2 ve bronz alüminyum fiyat farkı 25 TL m2.

 

# Panaroma Seri Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Fiyatları

Isıcamlı Şeffaf Cam: 450 TL m2

Isıcamlı Renkli Cam: 470 TL m2

Özellikler: Çelik teker, alüminyum fitil, 4+12+4 mm temperli cam ve opsiyonel olarak perde profili.

Fiyat farkları: Ral ve ahşap desen fiyat farkı 25 TL m2 ve bronz alüminyum fiyat farkı 25 TL m2.

 

Kış bahçesi, motorlu hareketli giyotin cam, otomatik tente, küpeşte, korkuluk ve benzeri ürünler için firmamızdan fiyat alabilirsiniz. Kutu profil, köşebent, mermer ve benzeri ürünler fiyatlara dahil değildir. Firmamızdan ücretsiz bir keşif talep etmeniz, en doğru sonucu elde etme açısından daha doğru bir yöntemdir. Buradan yola çıkarak kabaca fikir sahibi olabilirsiniz.

Bayi fiyatlarını öğrenmek veya bayimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşlerin teslim süresi mevsime bağlı olarak değişebilir. Mevsim haricinde temper tesisi, boya tesisi ve diğer tedarikçiler sebebi ile teslim süreleri uzayıp kısalabilir.

Firmamız fiyat listesini her değişiklik olduğunda yenilemektedir. Burada görmüş olduğunuz fiyatlar, firmamızın güncel olarak uyguladığı fiyatlardır.

ücretsiz keşif

Bir başka yazımız olan (cam balkon izmir) sayfamızı ziyaret edip, cam balkon tercihinizi kolaylaştırabilirsiniz.

İzmir Cam Balkon Uygulamaları

İzmir aslında tüm modelleri tercih edebilen bir bölge. Isıcamlı sürme, ısıcamlı katlanır, 8 mm katlanır, 8 mm sürgülü, elektrikli ve benzeri… Sahilde yer alması ve fazlaca balkonun bulunması bunun başlıca nedeni. Sahil boyu uzanan mekanları ve çevre ilçeleri de unutmamak gerekir. Çeşme, Urla, Çeşmealtı, Seferihisar ve Güzelbahçe gibi sayfiye yerler İzmir cam balkon talebini arttırmaktadır.

Biraz önce fiyatları incelediniz. Arzu ederseniz (cam balkon tavsiye arayanlar için rehber) adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz. Karar vermenizde sizlere yardımcı olabilir diye düşünüyoruz. Birkaç güzel uygulama ile devam edelim isterseniz. Öncelikle sizlerle Çandarlı’da çektiğimiz bir resmi paylaşalım. Muhteşem bir manzara ve Ege bölgesine has… Bu tarz bir görüntü vererek bizlere huzur veren o kadar çok yer var ki İzmir’de; bazen iyi ki İzmir’de yaşıyoruz diyebiliyor insan.

cam balkon resmi

Şimdi de Dikili ilçesinde gerçekleştirdiğimiz bir uygulamanın sonucuna bakalım. Müşterimiz uygulamadan sonra terasını kendi zevkine göre dekore etmiş. Biz de sizin için resmini çektik.

izmir cam balkon

Başka bir sahil bölgemizde gerçekleştirdiğimiz sürgülü cam balkon uygulaması. Bu arada belirtelim; müşterimizin evi denize tam sıfır. Natürel alüminyum ve füme renk cam ile gerçekleştirdiğimiz uygulamayı, ailemiz için hazırladığımız serigrafi çalışması ile tamamladık. Estetik, yalıtım ve keyif bir arada… Bir dekorasyon ürününden beklenenden çok daha fazlası.

izmir katlanır cam

# Firmamız Hakkında Bilgi

Firmamız 7 yıldır sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çiğli’de üretimini gerçekleştiren firmamızın ayrıca Bornova’da mağazası bulunmaktadır. En iyi üretim ve montaj personellerini istihdam eden firmamız birçok başarılı projeye imza atmıştır. 32 personeli ile ve 8 montaj ekibi ile hizmet veren firmamızın günlük uygulama kapasitesi 10 balkondur.

Tüm bankaların kredi kartlarına sıfır faiz ile taksit ve ücretsiz keşif imkanlarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.Tek yapmanız gereken satış destek hattını hemen aramak. 0 530 243 35 32 Firmamız en kaliteli ürünleri makul fiyatlarla sunar.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.