Firmamızın ürettiği İzmir cam balkon modelleri aşağıda sıralanmıştır. Ürünlerimizden biri mutlaka size de uygundur. Ücretsiz keşif için bizi 0 530 243 35 32 numaralı telefondan pazar hariç her gün saat 19:00’a kadar arayabilirsiniz.

İzmir Katlanır Cam Balkon Modelleri

Bu bölümde 8 mm temperli ve 4+12+4 mm ısıcamlı katlanır cam balkon modellerine göz atabilirsiniz. Katlanır cam balkon modelleri tüm balkonlarda kullanılabilen ve yasal olarak bir engeli bulunmayan ürünlerdir. Yeşil, mavi, füme, bronz ve şeffaf renk cam uygulanabilmektedir. Gri ve bronz renkler, eloksal dediğimiz malzemelerdir. Alüminyum profiller Ral ve ahşap desen kataloğundaki renklerin tümüne boyanabilir.

8 mm Temperli Katlanır Cam Balkon Modeli | Panorama

katlanır cam balkon modelleri

8 mm temperli camlar kullanılarak üretilir. Üründe alüminyum fitil, damlalıklı kasa, perde profili ve çelik tekerlek standart donanımlar arasındadır. Düz ve oval alanlarda uygulama yapılabilir. Oval balkonlarda üretim ve montaj süresi uzadığından, fiyatlar bir miktar daha yüksektir.

Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Modeli

ısıcamlı cam balkon modelleri

Isıcamlı cam balkon modelleri, 8 mm temperli sistemlerle aynı mantıkla çalışır. Kanatlar bir ray üzerinde katlanma noktasına hareket eder ve katlanır. Ürünlerde 4+12+4 mm temperli ısıcamlar kullanılır. Dilediğiniz renk alüminyum profil ve cam ile üretim gerçekleştirilebilir. 8 mm camlı sistemlere göre bir farkı da, camların etrafında komple alüminyum bir çerçevenin olmasıdır.

İzmir Cam Balkon Modelleri | Sürme

Sürme cam balkon modelleri de eşikli – eşiksiz ve 8 mm camlı – ısıcamlı olarak farklı kategorilere ayrılmaktadır. Renk seçiminde, katlanır ürünlerde olduğu gibi yine özgürsünüz. Sürme cam balkon modellerinin izolasyon değerleri biraz düşük olmakla birlikte, kullanımları daha kolaydır. Bu sebeple ticari mekanlar tarafından daha sıklıkla tercih edilmektedir. Sürme cam balkon sistemleri yüksek katlarda uygulanmak için en ideal ürünler değildir. Camların dış yüzeylerini silmek oldukça zordur.

Eşikli Sürme Cam Balkon Modeli

eşikli sürme cam balkon modelleri

Eşikli sürme cam balkon modelleri, resimde de görülebileceği üzere parapet üstleri için uygundur. 4,5 cm‘lik eşik, insan geçişinin olduğu yerlerde ayak takılmalarına ve dolayısı ile de düşmelere neden olabilir. Su alma oranları eşiksiz sürme sistemlere göre daha düşüktür. Bir kasa profilinde aynı yöne azami 5 kanat çalıştırılabilir. Kasalar birbirine eklenerek, teorik olarak sınırsız genişlikte sürme cam balkon üretmek mümkündür.

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Modeli

eşiksiz sürme cam balkon modelleri

Eşiksiz sürme cam balkon modelleri İzmir de yoğun olarak kullanılmaktadır. Genellikle kapı olarak kullanılan bu modeller, alçak eşik yüksekliği nedeni ile tercih edilmektedir. İnsanların geçiş esnasında düşmemesi için ideal ürünlerdir. Su alma ihtimali oldukça yüksektir; dolayısı ile muhafazalı geçiş yerlerinde kullanmak daha uygun olacaktır. sistemde 8 mm temperli camlar ve yaylı çelik tekerlekler kullanılmaktadır.

Isıcamlı Sürme Cam Balkon Modeli

ısıcamlı sürme cam balkon modelleri

Isıcamlı sürme cam balkon modelleri İzmir de son 2-3 senedir yoğun olarak kullanılmaktadır. Fiyatlarının biraz yüksek olmasına karşılık, beraberinde sunduğu birçok avantaj bu ürünü cazip hale getirmektedir. Eşikli ve eşiksiz olarak üretilen ısıcamlı sürme cam balkon sistemlerinde yine birçok renk alternatifiniz mevcuttur. Diğer bütün ürünlerdeki renklerin tamamını, bu ürünler için de tercih edebilirsiniz. Isıcamlı sürgülü balkon camlama modellerinde 4+12+4 mm temperli ısıcamlar kullanılmaktadır.

Elektrikli Cam Balkon Modelleri İzmir

elektrikli cam balkon modelleri

Elektrikli cam balkon derken aslında kastettiğimiz, dikey olarak çalışan motorlu (otomatik) giyotin cam modelleridir. Elektrikli cam balkon modelleri İzmir de kafeteryalarda, barlarda, teraslarda ve kış bahçelerinde kullanılmaktadır. Motor yardımı ile yukarıya doğru bir halat yardımı ile çekilen kanatlar, istenilen seviyede sabitlenmektedir. Hem korkuluk hem de cam balkon özelliklerini aynı üründe sunan elektrikli cam balkon, yoğun bir ilgi görmektedir. Natürel, Ral ve ahşap desen renklerinden herhangi birini alüminyum profiller için tercih edebilirsiniz. Yine yeşil, mavi, bronz, füme ve şeffaf renk camlardan herhangi birini seçebilirsiniz.

Bir diğer yazımızda ısıcamlı cam balkon fiyatları konusunda bilgi edinebilirsiniz. Diğer ürünlerin fiyatlarının yerinin yer aldığı sayfayı da ziyaret edip, daha geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

İzmir Cam Balkon Modelleri Videosu

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.