Cam balkona sineklik uygulaması mümkün mü? Bu soru iki aşamada sorulabilir. 1. aşama: Henüz cam balkon sistemini satın almadan. 2. aşama: Cam balkon sistemini satın aldıktan sonra. Peki; ne fark eder? Şimdi sizlere bunu izah etmeye çalışalım. İzmir cam balkon sineklik modelleri hakkında tüm detaylar aşağıda…

Cam Balkon Satın Almadan Önce Sineklik Seçenekleri

1-) Farz edelim ki henüz ürünü satın almadınız ve sineklik istediğinizi belirttiniz. Seçenekleriniz neler? Katlanır cam balkon için sineklik talep ediyorsanız; karşınıza belirli standartlar çıkacaktır. Bunun sebebi de sadece pliseli sineklik kullanabilecek durumda olmamız. Pliseli sineklik belirli bir azami genişlik değerine sahiptir. Örneğin 4 metre genişlikte yekpare pileli sineklik uygulanamaz. Alanın her hangi bir kenarının genişliği bize müsaade ediyor ise; işimiz kolaydır. Ancak çok büyük genişliğe sahip cephelerde farklı bir hazırlık çalışmasına ihtiyacımız var. 5 metre genişlikten örneğin 1 metrelik bir bölümü çalıp sinekliği oraya uygulamayız. 1 metrelik ayrı bir modül oluşturmalıyız.

Sürme cam balkon sistemlerinde durum biraz daha farklıdır. Sürme cam balkon sistemleri teorik olarak sınırsız genişlikte çalıştırılabilir; ancak durum sürme sineklik sistemleri için böyle değildir. Sürme sineklik uygulayabilmemiz için sürme cam balkon sisteminin azami genişlik sınırları içerisinde olması gerekmektedir.

Bunların dışında sadece katlanır cam balkon sistemlerine uygun sineklik sistemleri mevcuttur. Eğer sinekliğin gerekli olduğunu düşünüyorsanız; işin başında bu tip tedbirler almanız mantıklı olacaktır. Eğer tek başına kendi içinde çalışacak (kendi bağımsız kasa profili olan) ayrı bir modülün kurulmasına izin verirseniz; içe açılım sineklik sistemi de uygulanabilir.

Cam Balkon Takıldıktan Sonra Sineklik Seçenekleri

2-) Cam balkon sistemini satın aldıktan sonra sineklik için seçenekleriniz neler? Aslında yukarıda saydığımız çoğu şey geçerlidir. İstisnalar neler? Hali hazırda 4 metre genişliğinde tek parça bir camlama uygulandı ise; o cepheye pileli sineklik takmak mümkün olmayacaktır. Sonradan gerçekleştirilecek uygulamalarda yer seçimi için alternatifleriniz daha sınırlı olacaktır. Uygulama, mevcut sistemi bozmadan gerçekleştirilmeye çalışılacaktır.

Sonradan talep edilen sineklik ürünleri için maliyet de bir miktar daha yüksektir. Cam balkon ile birlikte gerçekleştirilen uygulamalarda daha düşük işçilik bedelleri yazılmaktadır. Nasılsa personel camlama uygulaması için müşteriye gidecektir. Sadece sineklik için gidilen bir uygulamada personel, yakıt ve benzeri giderler çok daha yüksek olacaktır.

İzmir Cam Balkon Sineklik Seçenekleri

#Pileli Sineklik

izmir cam balkon sineklik

 

#Cam Balkona Özel Sineklik

cam balkon sinekliği

#Sürme Sineklik

cam balkon için sürme sineklik

#İçe Açılım Sineklik

içe açılım cam balkon sinekliği

Bu bilgilerden sonra belki de “Cam Balkon Yasak Mı Yoksa Yasal Mı?” adlı yazımızı okumak isteyebilirsiniz. Bize iletmek istediğiniz sorularınız için veya ücretsiz bir keşif talep etmek için 0 530 243 35 32 (MOBİL CİHAZLARDAN TIKLAYIP HEMEN ARAYABİLİRSİNİZ) numaralı telefondan hafta içi her gün saat 19:00’a kadar ve cumartesi günleri saat 16:00’ya kadar iletişime geçebilirsiniz. İzmir cam balkon sineklik modelleri ile ilgili satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.