Toptan cam balkon İzmir ve Ege bölgesinde İzmir KÜPŞETE‘den alınır. Eğer siz de İzmir veya Ege bölgesinde iseniz; bizimle irtibata geçip, toptan cam balkon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamızdan en kaliteli ürünleri makul fiyatlara toptan olarak satın alabilirsiniz.

Kaliteli üretim ve malzeme ile yılların tecrübesini birleştirdik. Hızlı, uygun ve kaliteli ürünler talep ediyorsanız; doğru yerdesiniz. 0 530 243 35 32

#Toptan cam balkon satın alabilmek için neler gerekli?

Vergi mükellefi olmanız firmamızdan toptan cam balkon satın almak için yeterli şartlardan birisidir.

İzmir ve Ege bölgesinde her bir ilçede sadece bir firma ile çalışıyoruz.

İş bedelinin yarısı ödendikten sonra siparişler işleme alınır. Kalan yarısı ürün tesliminde tahsil edilir.

Ödemeleri nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Çek ile gerçekleşecek ödemelerde; evraklar firmamız tarafından kabul edilmeden ön kontrolden geçirilmektedir.

Cam balkon sipariş standartları firmamız tarafından bayilere bildirilmektedir. Cam rengi, alüminyum profil rengi, sistem, açılım yönleri ve benzeri detaylar sipariş fişinde belirtilmelidir. Belirttiğiniz detaylara göre çizim yapılıp tarafınıza son hali onay için gönderilir. Onaylanan ve ödemesi yapılan siparişler üretime alınır.

Çizime uygun olarak üretilen ürünlerde sorumluluk firmamıza ait değildir. Sadece çizime rağmen gerçekleşen hatalı üretimlerde firmamız sorumludur. Çizik, kırık ve benzeri ayıpların sorumlulukları firmamıza aittir.

Her Model Toptan Cam Balkon İzmir

Firmamızdan hangi ürünleri satın alabilirsiniz? 

  1. 8 mm temperli cam balkon modelleri
  2. 8 mm temperli sürme cam balkon modelleri
  3. 4+12+4 temperli ısıcamlı cam balkon modelleri

Teslimat Süreci Ve Süresi

Siparişler firmamıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir. Ödemesi yapılan ve onaylanan siparişler hemen işleme alınır. Teslimatlar firmamızdan yapılır. Ürünleri eksiksiz teslim etmek firmamızın ve teslim almak bayilerin sorumluluğudur.

Maddi kayıpları önlemek adına bu süreçlerin sıkı bir şekilde takip edilmesi hem bayilerimiz hem de firmamız için oldukça önemlidir. Toptan cam balkon İzmir ve Ege bölgesinin tamamına sunulmaktadır. Firmamızdan fiyat alıp hemen sipariş verebilirsiniz.

Bir başka yazımızda “İzmir Cam Balkon Modelleri” hakkında bilgiler verdik. İncelemek isteyebilirsiniz. Dilek, öneri ve şikayetleriniz için hafta içi ve cumartesi günleri, firmamıza saat 19:00’a kadar ulaşabilirsiniz. Sizlere ürünlerle ve hizmetlerle ilgili bilgi vermek bizleri de mutlu edecektir.

izmir küpeşte cam balkon

Uygulama için personeliniz yok ise; bizimle irtibata geçip, bu konuda da destek isteyebilirsiniz. Sizleri montaj hizmeti veren uzman taşeron ekiplere yönlendirebiliriz.

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.