İzmir Urla cam balkon üretim ve montajında lider firma İzmir KÜPEŞTE ile tanışmak ister misiniz? Yapmanız gereken çok kolay! Numaraya tıklayıp bizi hemen aramak ve merhaba demek. TIKLA ARA 0 530 243 35 32

Cam balkon modelleri ile eşsiz bir yaşam deneyimini yaşamaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız; müşteri temsilcilerimiz de sizlere en doğru ürünleri sunmak için hazırlar.

Urla Cam Balkon | Slidex Model

Slidex model cam balkon sistemi aradığınız tüm özellikleri tek üründe bir arada sunuyor. Kanat aralarındaki fitiller alüminyumdur. Tekerleklerin milleri çeliktir; plastik muhafaza ile yıllarca sorunsuz kullanılabilir. Perde profili ile sistemi 6-7 cm kadar aşağıya doğru ötelenmektedir. Opsiyonel olarak tercih edebileceğiniz bu özellik ile dilediğiniz perdeyi kullanabilirsiniz. Harici damlalık profili azami izolasyon sağlanabilmektedir.

Urla Cam Balkon Fiyatları

Slidex sistemde firmamız 01/01/2019 tarihinde büyük bir kampanya başlatmıştır. 280 TL satış fiyatı müşterilerimizden büyük ilgi görmüştür. Yukarıda saydığımız tüm özelliklere ilave olarak renkli cam da fiyata dahil edildi. Kampanya yoğun istek üzerine mart ayı sonuna kadar uzatılmıştır. Urla cam balkon fiyatları hakkında biraz daha bilgi verelim.

Sürme cam balkon modelleri yaklaşık 310 TL civarındadır. Isıcamlı katlanır cam balkon modelleri 450 TL ‘den başlamaktadır. Isıcamlı sürme talep etmeniz durumunda, metrekare başına minimum 700 TL gibi bir rakamı gözden çıkarmanız gerekecektir. Arzu ederseniz “Isıcamlı Cam balkon İzmir adlı sayfalarımızı ziyaret edip, cam balkon fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Urla Isıcamlı Cam Balkon Modelleri

Isıcamlı cam balkon modelleri her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir. Fiyatların biraz yüksek oluşu, talebi bir miktar kısıtlamaktadır. Aslında fiyatların yüksek bulunmasının en önemli sebebi psikolojik. Bu ürünler genellikle standart katlanır cam balkon ürünleri ile kıyaslanmaktadır. Bu doğru bir kıyaslama değildir. Bu ürünler fiyat olarak, PVC doğrama ve ısı yalıtımlı alüminyum modelleri ile kıyaslanmalıdır.

Bu ürünlerde 4+12+4 mm temperli ısıcamlar kullanılmaktadır. Camlar alüminyum bir profil ile komple çevrilmektedir. İzolasyon değerleri oldukça iyidir. Bahsettiğimiz yazıda renk seçenekleriniz ile ilgili detaylı bilgiler de yer almaktadır.

Urla Kış Bahçesi Uygulamaları

Çatı katlar, teraslar, pergola altları ve bahçeler kış bahçeleri oluşturmak için uygun alanlardır. Buralarda farklı çatı malzemeleri ile harika alanlar oluşturabiliriz. Demir pergola, otomatik tente, cam tavan ve ahşap pergola gibi geniş bir yelpazede hareket alanımız vardır. Urla cam balkon ve kış bahçesi uygulamalarında katlanır, sürgülü, ısıcamlı ve/veya elektrikli cam balkon modellerinden birisi ile çatı sistemi entegre edilir. Size kalan 4 mevsimin keyfini çıkarmak ve güzel hatırlara yenilerini eklemektir.

Güzel bir müzik eşliğinde yağan yağmuru izlemek ve bu sırada bir şeyler yemek… Tabiatla iç içe olmak ve aynı zamanda dış etkenlerden korunmak; işte huzurun tanımı! Biz biliyoruz ki hepimizin bu hayatta huzura ve dinlenmeye ihtiyacı vardır. Kendimizi insanlardan ve düşüncelerden soyutlayıp, kendimize ait keyifli zamanlar geçirmek isteriz. Aile bireyleri ile paylaşacağımız bu eşsiz anları 4 mevsime yayabiliriz. Bunun için bizi aramanız yeterli.

Cam balkon yaptırmak istiyorsunuz ve bir türlü karar veremiyorsunuz. Cam balkon tavsiye arayanlar için rehber adlı yazımız kafanızdaki tüm soruları giderecek ve karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Soru cevap şeklinde ilerleyerek, hangi ürünün sizin için daha iyi olduğunu tespit etmeye çalışalım.

# Nerede Yaşıyorsunuz?

Apartman dairesi, site, müstakil ev veya denize sıfır bir villa… Yazının devamını bu farklı cevaplara göre detaylandıracağız.

# Nasıl Bir Yere Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsunuz?

Balkon, teras, kış bahçesi, ticari mekan, ofis veya ev içi oda seçeneklerinden hangisi ihtiyacınızı tanımlıyor?

# Yaşadığınız Yerin İklim Koşulları Nedir?

Karasal, Akdeniz, Ege, çok yağışlı, çok soğuk, çok rüzgarlı ve benzeri seçeneklerden hangisi size uyuyor?

# Cam Balkon Ürününü Hangi Amaçla Kullanmayı Düşünüyorsunuz?

Balkonu 4 mevsim boyunca kullanabilmek, ek alan kazanmak, atıl bir alanı depo haline getirmek, ticari mekanda pergola veya tente altını kapatmak, evcil hayvanlar için emniyet tedbiri almak, hırsızlık emniyeti almak, ses – su – ısı izolasyonu elde etmek, kış bahçesi oluşturmak, küçük bir sera oluşturmak veya daha fazla mahremiyet elde etmek.

Cam balkon tavsiye konusunu şekillendirecek olan temel kavramlar bunlardır.

Cam Balkon Tavsiye Rehberi Başlıyor

Cam renginden başlayalım. Apartman veya site yönetimi herhangi bir renkte karar aldı ise; buna uymak zorundasınız. Müstakil evlerde en önemli karar mekanizması hayal gücünüz ve zevkleriniz olacaktır. Bir mimarın tavsiyeleri de hiç fena olmaz.

Cam çeşidi ile devam edelim. 8 mm temperli cam mı yoksa temperli ısıcam mı tercih edilmeli? Eğer bir alanı iç odalardan birisine dahil ediyorsanız ısıcamlı sistemler daha doğru bir tercih olacaktır. Balkonu yine balkon olarak kullanmaya devam etmek istiyorsanız veya herhangi başka bir sebeple kullanmak istiyorsanız 8 mm temperli camlar uygun olacaktır.

Hangi model bana daha uygun? Sürgülü mü yoksa katlanır modellerden birisini mi tercih etmeliyim? Sürme cam balkon çeşitleri dışarıdan silme problemi olmayan teraslar, kış bahçeleri ve ticari mekanlar için daha uygundur. İzolasyon değerlerinin katlanır sistemlere göre bir miktar daha düşük olduğunu da vurgulamakta fayda var.

Alüminyum rengi meselesi… Natürel renkler gri ve bronzdur. Bunun dışındaki renkler boyama yolu ile elde edilir. Ral kataloğundan düz herhangi bir rengi seçebileceğiniz gibi, ahşap desen renklerinden herhangi birini de seçebilirsiniz. Biraz ek maliyete katlanarak çok farklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Elektrikli Cam Balkon?

Elektrikli cam balkon bana uygun mu? Hareketli motorlu küpeşte modelleri geçiş olmayan alanlarda ve dışarıdan silme sorunu olmayan mekanlarda tercih edilebilir. Bir alanı komple kapalı hale getirebilen bu ürünler açıldığından korkuluk görevini yerine getirirler. Kolay kullanılmaları ve çift fonksiyonlu olmaları tercih sebebi olmalarını sağlamaktadır. Bu ürünlerde genellikle 8 mm temperli camlar kullanılmaktadır.

Kış bahçeleri inşa ederken kendimize soracağımız sorular vardır. Ne kadar izolasyon gerekli? Ne kadarlık bütçemiz var? Bu sorular ısıcamlı katlanır modelleri tercih edip etmeyeceğinizi belirleyecektir. Aynısı teras kapatma uygulamaları için de geçerlidir. Eğer yüksek izolasyon talep ediliyor ve bütçe de uygun ise; rahatlıkla ısıcamlı modelleri tercih edebilirsiniz.

ücretsiz keşif

Atıl alanları birer depoya dönüştürmek veya evcil hayvanların düşüp zarar görmemeleri için emniyet tedbiri alamk için 8 mm temperli ürünler yeterlidir. Hırsızlık emniyeti almak için 8 mm temperli modelleri tercih edebilirsiniz. Firmadan tek isteyeceğiniz şey, başlangıç (iple çekilerek açılan menteşeli sabit kanatlar) kanatları için birer emniyet kilidi uygulamasıdır. Biraz ek maliyetle balkonu hırsızlar için aşılması nerede ise imkansız birer bariyer haline getirebilirsiniz.

Çocuklar için de balkonlar az tehlikeli değildir. Hırsızlar için aldığınız tedbirin aynısı çocuklar için de alabilirsiniz. Cam cama kilit illa ki gerekli değildir çünkü bir çok katlanır sistemde çocuk emniyet kilidi standart donanımdır.

Gerisi sizin zevkinize ve bütçenize kalmıştır. Biz karar verebilmenizi kolaylaştırmak adına bazı temel bilgileri aktardık. Şimdi de firma tercihi yaparken nelere dikkat etmek gerekir; ona bakalım.

Cam Balkon Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ürüne karar vermek yeteri kadar zordu, şimdi de firma işi çıktı. İşimiz bu kadar zor olmamalı. Evet; olmamalı! Neden zor olduğunu açıklamaya çalışalım. Ülkemizde vatandaşın alım gücü düşük ve cam balkon fiyatları olması gerekenin çok altında. Firmalar varlıklarını bu fiyatlarla zor sürdürmektedir.

Yüksek verimlilik, satın alırken kazanma ve benzeri tedbirlerle bir miktar kazanç elde etmek mümkün. Bunlar yüksek teknolojik üretim ve montaj araçları gerektirmektedir. Ayrıca satın alma işi sırasında maliyeti düşürebilmek için bol miktarda sermaye gereklidir. Bunları yapabilen ve aslında işinizi yapmak niyetinde olmayan art niyetli firmalar makul fiyatlarla karşınıza çıkabilmektedir. Bize gelen firma hangi gruptan? Bunu anlamanın yolu ne? Çok kolay! Firmanın üretim ve satış yerlerini ziyaret edin. En ucuz teklifi veren firma her zaman en doğru firma değildir. İnternet ortamında firma hakkında araştırma yapın ve referanslarını inceleyin.

Sizin bir ürüne kafanızda biçtiğiniz değer, çoğu zaman en yanlış değerdir. Ferrari marka bir otomobili şahin fiyatına satın alamazsınız. Siz Ferrari’ye dilerseniz 30.000 lira değer biçin. Satın almaya gittiğinizde sizden istenecek tutar milyonlarla ifade edilecektir. Kendi iç dünyanızda ürünlerle ilgili fiyatlama yapmaktansa birkaç firmadan fiyat almak ve bilgi sahibi olmak daha doğrudur. Fiyat ne kadar yüksekmiş haykırışı firmalar için bir şey ifade etmeyecektir.

İzmir, Manisa, Aydın Muğla Cam Balkon Tavsiye

İzmir, Manisa, Aydın ve Muğla cam balkon tavsiye arıyorsanız; belki de doğru yerdesiniz. Günlük 15 balkon üretim kapasitesi ile tüm Ege bölgesine hizmet veren firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Müşterilerimizin memnuniyetinden tavsiye edilebilecek bir firma olduğumuzu anlayabiliyoruz. Bunun için tüm ekibimiz üzerine düşeni yapmaktadır. Bir memnun müşteri 10 potansiyel müşteri demektir. 10 memnun müşteri 100 potansiyel müşteri demektir. Buna inanıyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz. Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

2020 cam balkon fiyatları” hakkında detaylı bilgi almak isteyebilirsiniz. Temperli cam hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu sayfamızda firmamızın cam balkon m2 fiyatları 2020 listesini bulabilirsiniz. Cam balkon fiyat listesi 3 ekim 2020 tarihinde yayınlanmıştır. Alüminyum profillere ve cama gelen zamlar cam balkon fiyatlarında değişikliklere sebep olabilir.

2020 Cam Balkon M2 Fiyatları

# 8 mm Katlanır Cam Balkon Fiyatları

ÜRÜNFİYAT
8 mm Temperli Şeffaf Cam, Perde Profili, Alüminyum Fitil Ve Çift Damlalık250 TL m2
8 mm Temperli Renkli Cam, Perde Profili, Alüminyum Fitil Ve Çift Damlalık270 TL m2

# 8 mm Temperli Eşikli – Eşiksiz Sürme Cam Balkon Fiyatları

ÜRÜNFİYAT
8 mm Temperli Şeffaf Cam, Alüminyum Fitil Ve Çelik Yaylı Tekerlek275 TL m2
8 mm Temperli Renkli Cam, Alüminyum Fitil Ve Çelik Yaylı Tekerlek305 TL m2

# Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Fiyatları

ÜRÜNFİYAT
4+12+4 mm Temperli Şeffaf Cam, Alüminyum Fitil, Çelik Tekerlek Ve Perde Profili Dahil450 TL m2
4+12+4 mm Temperli Renkli Cam, Alüminyum Fitil, Çelik Tekerlek Ve Perde Profili Dahil 475 TL m2

AÇIKLAMALAR

180 cm’dan daha düşük yükseklikler 180 cm’ye yuvarlanır. Yükseklik 180 cm’den fazla ise ölçülen değer aynen alınır.

Kutu profil, köşebent, mermer ve benzeri yardımcı malzemeler fiyatlara dahil değildir.

Ral ve ahşap desen boya farkı m2 için 25 TL’dir.

Bronz renk profil farkı m2 için 5 TL ‘dir.

Cam cama kilit adet fiyatı 150 TL’dir.

Fotosel kilit adet fiyatı 150 TL’dir.

Cam Balkon Fiyatları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Cam balkon m2 fiyatlarını belirleyen faktörler 2020 yılı alüminyum, cam ve aksesuar fiyatlarıdır. Bunun yanı sıra diğer işletme maliyetleri de fiyat belirlemede kullanılmaktadır. Türkiye ekonomik koşulları da göz önünde bulundurulmaktadır. Her ülkenin kişi başına düşen milli geliri farklıdır. Ülkemizde 6-7 bin USD civarında bir milli gelirden söz edilmektedir. Aslında bu aynı zamanda bize vatandaşların satın alma gücü ile ilgili bir fikir de vermektedir.

Satın alma gücüne bağlı olarak da fiyat belirlemek zorundayız. Avrupa birliği ülkelerinde karşımıza 1000 lira gibi metrekare fiyatları çıkmaktadır. Düşük satın ama gücü bizim gibi işletmelere de olumsuz yansımaktadır. Sadece cam ve alüminyum profillerin maliyeti 180 TL/m2’yi bulabilmektedir. Üretim işçiliği, montaj işçiliği, fire ve diğer işletme giderleri de bu rakama ilave edilmektedir. Görebildiğiniz gibi işletmeler gayet düşük bir kar marjı ile faaliyetlerini sürdürmeye çalışmaktadır. Bütün bunlara arada sırada meydana gelebilen aksilikleri de ilave ederseniz, işletmelerin nasıl bir risk ile karşı karşıya olduğunu görebilirsiniz.

2020 cam balkon m2 fiyatları açısından yükselişlere şahit olduğumuz bir yıl oldu. Döviz kurlarındaki artış ve fırsatçı fiyatlamalar sektörü olumsuz etkiledi. Daha az ciro ve daha düşük kar marjları firmaların kaderi haline geldi. Bu noktada verimlilik ve teknolojik üretim – montaj konuları önem kazandı. Maliyetleri bu 3 unsur ile belirli bir seviyede tutmak mümkün olmaktadır. Müşterilerimizin satın alma gücünü çok fazla zorlamadan, zamlara inat makul fiyatlarla cam balkon ürünleri satıyoruz.

Cam Balkon Nedir?

İzmir Küpeşte’nin cazip fiyatları ve ödeme seçenekleri ile tanışmaya hazır mısınız? Cam balkon İzmir ve İzmirliler için vazgeçilmez bir balkon deneyimi sunuyor. Biz de bu deneyimi en konforlu bir şekilde yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerin kolay karar verebilmesi için aşama-aşama gideceğimiz bir yazı hazırladık.

cam balkon nedir

# Cam Balkon Nedir?

Alüminyum profiller ve temperli camlar kullanılarak üretilen ve temel olarak 2 modeli bulunan bir üründür. Sürgülü ve sürme-katlanır modeller.

Sürgülü modeller: 3’lü veya 5’li ray üzerinde hareket eden ve katlanmayan cam kanatlardan oluşan sistemler.

Kayar katlanır modeller: Ray üzerinde hareket edip sonrasında da katlanabilen sistemler.

8 mm temperli veya temperli ısıcam olmak üzere iki çeşit cam kullanmak mümkündür. Isıcamlı modellerde kasa ve kanat detayları değişmektedir. Ayrıca dikey olarak çalışan ve giyotin cam denilen elektrikli modeller de mevcuttur.

cam balkon kullanım alanları

# Cam balkon nerelerde kullanılır?

Balkonlar, teraslar, kış bahçeleri, kafeteryalar, restoranlar, ofisler ve akla gelebilecek tüm mekanlarda kullanılabilir. Nerelerde kullanılabildiğini gördük; şimdi de ürünlerde kullanılan camlara yakından bakalım.

cam çeşitleri

# Cam Balkonda Kullanılan Camlar

Temper işleminin amacı camı daha dayanıklı ve esnek hale getirmektir. Bunun için camlar öncelikle istenilen ölçüde kesilir ve kenarlarına rodaj yapılır. Ardından yıkama işlemi gerçekleştirilir ve camlar temper makinesine hazır hale gelir. Temper makinesinde camlar 740 derecede belirli bir süre bekletilir ve hemen ardından yüksek basınçlı havaya maruz bırakılır. Bu işlemlerin sonucunda temperli camlar elde edilir.

5 renk seçeneğimiz var. Şeffaf, mavi, yeşil, füme ve bronz. Bu camlardan herhangi birini seçebilirsiniz. Kullanılan camlar 8 mm kalınlığındadır. Isıcamlı modellerde genellikle 4 mm temperli cam + 12 mm boşluk + 4 mm temperli cam şeklinde üretim yapılır. 8 mm temperli camlardaki renk seçeneklerinin aynıları ısıcamlı modellerde de mevcuttur. Rehberimize devam edelim. Siz hangi ürün seçmelisiniz?

cam balkon kullanım amaçları

# Cam balkon ürünlerinin kullanım amaçları nelerdir?

Urla cam balkon taleplerini inceledik. Cam balkon Urla sakinleri tarafından aşağıdaki amaçlarla kullanılmaktadır.

 1. 4 mevsim kullanılacak bir balkona sahip olmak.
 2. Atıl bir alanı depo haline getirmek.
 3. Yağmurdan korunmak.
 4. Rüzgardan korunmak.
 5. Tozdan ve kirden korunmak.
 6. Kış bahçesi oluşturmak.
 7. Isı yalıtımı elde etmek sureti ile enerji tasarrufu sağlamak.
 8. Gürültü ve rahatsız edici seslerden korunmak.
 9. Aile ile güzel vakit geçirilecek eğlenceli mekanlar oluşturmak.
 10. Evcil hayvanların güvenliğini sağlamak.
 11. Hırsızlara karşı güvenliği arttırmak.
 12. Balkonlarda organik ürünler yetiştirmek için küçük bahçeler oluşturmak.
 13. Evlerde ek alan kazanmak.
 14. Ticari mekanlarda ek alan kazanmak.

Kullanmayı düşündüğünüz amaca bağla olarak farklı ürünler tercih edebilirsiniz.Aşağıda örnek senaryolarda tercih edebileceğiniz ürünleri listeledik

 • Balkona odaya dahil edecekseniz, en doğru seçim ısıcamlı katlanır ürünler olacaktır.
 • Kafeterya gibi ticari mekanlarda belki de 8 mm temerli camlı sürme cam balkon modelleri en doğru tercih olacaktır.
 • Keyifli bir balkon oluşturmak veya bir depo alanı elde etmek için 8 mm temperli sistemler yeterli olacaktır.
 • Yüksek izolasyonlu kış bahçeleri için ısıcamlı katlanır ve sürgülü modeller tercih edilebilir. Isıcamlı modeller ayrıca daha fazla ses, su ve hava izolasyonu sunarlar.
 • Kış bahçelerinin geçiş olmayan alanlarında hareketli motorlu küpeşte ürünleri kullanılabilir. Ticari mekanlarda da elektrikli cam balkon modelleri iyi bir tercih olabilir.
 • Evcil hayvanları korumak için yine 8 mm temperli camlı sistemler yeterli olacaktır.

Kafanızda yavaş-yavaş tercih edeceğiniz ürünle ilgili daha net bir tablo oluştu. Biraz daha detaylandıralım. Cam balkon Urla gibi yaşam alanlarında daha fazla tercih edilir. Balkonlar geniş ve fazla sayıdadır; ayrıca birçok evin hoş bir manzarası vardır. Deniz kenarında olmamız kaliteli ürünler kullanmamızı gerektirir. Havadaki tuz ve nem erken küflenmeye neden olabilir.

cam balkon profilleri

 

# Cam balkonlarda kullanılan alüminyum profiller

Slidex marka gibi %96 saflıktaki ürünler uzun yıllar hiç sorun çıkarmadan kullanılabilir. %4 oranında demir, kaliteli alüminyum profillerde hızlı soğuma için zorunludur. Kalitesi düşük ürünlerde bu oran %20’lere kadar çıkabilmektedir. Tasarım da ürünlerin kolay kullanılabilmesi için oldukça önemlidir. Et kalınlığı eğilme ve bükülme gibi sorunların başlıca nedenidir. 2 mm et kalınlığına sahip profillerde bu gibi sorunlar kesinlikle yaşanmaz.

Cam Balkon Urla İçin Neden Bu Kadar Önemli?

Bu sorunun cevabı aslında oldukça net. Urlalılar ve Urlalı hissedenler için hayat sadece çalışmaktan ibaret değildir; hayatlarını insan olmanın gerekliliklerine göre tanzim ederler. Aile, eğlence, iş, sosyal faaliyetler ve benzeri kavramlar burada oldukça önemlidir. İş hayatın sadece bir parçasıdır.

Cam balkonu da bu açıdan değerlendiren Urlalılar, yoğun bir talep oluşturmaktadırlar.

ilave özellikler

# Cam balkonlarda ekstra özellikler

Su tahliyesini kolaylaştıran ve su izolasyonunu arttıran damlalık profili önemli bir ekstradır. Perde takmanıza olanak sağlayan perde profili de ilginizi çekebilir. Gri ve bronz renk dışında Ral kataloğundan bir alüminyum profil rengi tercih edebilirsiniz. Belki de ahşap renkler sizin için daha uygundur. Biraz fiyat farkına katlanarak bu ekstra özelliklere sizler de sahip olabilirsiniz.

Ekstra özellik sayılmasa da çelik tekerlek kullanımı olmazsa olmazlardandır. Özellikle plastik muhafazalı çelik tekerlekler uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir. Aksesuarların PVC ham maddesi de dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir.

Cam balkon İzmir ve çevresinde talebi hızla artan bir üründür. Yazlıklar, müstakil evler, manzaralı evler, sahil boyunca uzanan mekanlar bunun en önemli sebebidir. Cam balkon İzmir ve Ege bölgesinde İzmir Küpeşte’den alınır.

alüminyum korkuluk

sürme cam balkon

Aşağıda Urla cam balkon fiyatları listemizi bulabilirsiniz. Cam balkon fiyatları Urla ve Ege bölgesi için geçerlidir. KDV, nakliye, montaj ve izolasyon fiyatlara dahildir. Uygulama yapılacak alanın en ve boyunu çarpıp listede tercih ettiğiniz ürünün fiyatı ile çarpabilirsiniz. 180 cm’ye kadar olan yükseklikler 180 cm’ye yuvarlanır. 180 cm’yi geçen yükseklikler olduğu gibi alınır.

Liste 08/10/2020 tarihinde yayınlanmıştır.

Urla Cam Balkon Fiyatları 2020/3

# Slidex Seri 8 mm Katlanır Cam Balkon Fiyatları

8 mm Şeffaf Cam: 270 TL m2

8 mm Renkli Cam: 280 TL m2

Özellikler: Çift damlalık profili, alüminyum fitil, perde profili, çelik tekerlek, 8 mm temperli cam.

Fiyat farkları: Ral ve ahşap desen fiyat farkı 25 TL m2 ve bronz alüminyum fiyat farkı 5 TL m2.

 

# Riowin Seri 8 mm Sürme Cam Balkon Fiyatları

8 mm Şeffaf Cam: 290 TL m2

8 mm Renkli Cam: 300 TL m2

Özellikler: Çelik yaylı teker, alüminyum fitil, 8 mm temperli cam.

Fiyat farkları: Ral ve ahşap desen fiyat farkı 25 TL m2 ve bronz alüminyum fiyat farkı 25 TL m2.

 

# Panaroma Seri Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Fiyatları

Isıcamlı Şeffaf Cam: 450 TL m2

Isıcamlı Renkli Cam: 470 TL m2

Özellikler: Çelik teker, alüminyum fitil, 4+12+4 mm temperli cam ve opsiyonel olarak perde profili.

Fiyat farkları: Ral ve ahşap desen fiyat farkı 25 TL m2 ve bronz alüminyum fiyat farkı 25 TL m2.

Kış bahçesi, motorlu hareketli giyotin cam, otomatik tente, küpeşte, korkuluk ve benzeri ürünler için firmamızdan fiyat alabilirsiniz. Kutu profil, köşebent, mermer ve benzeri ürünler fiyatlara dahil değildir. Firmamızdan ücretsiz bir keşif talep etmeniz, en doğru sonucu elde etme açısından daha doğru bir yöntemdir. Buradan yola çıkarak kabaca fikir sahibi olabilirsiniz.

Bayi fiyatlarını öğrenmek veya bayimiz olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşlerin teslim süresi mevsime bağlı olarak değişebilir. Mevsim haricinde temper tesisi, boya tesisi ve diğer tedarikçiler sebebi ile teslim süreleri uzayıp kısalabilir.

Firmamız fiyat listesini her değişiklik olduğunda yenilemektedir. Burada görmüş olduğunuz fiyatlar, firmamızın güncel olarak uyguladığı fiyatlardır.

ücretsiz keşif

Bir başka yazımız olan (cam balkon İzmir) sayfamızı ziyaret edip, cam balkon tercihinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Urla Cam Balkon Uygulamaları

Urla aslında tüm modelleri tercih edebilen bir bölge. Isıcamlı sürme, ısıcamlı katlanır, 8 mm katlanır, 8 mm sürgülü, elektrikli ve benzeri… Sahilde yer alması ve fazlaca balkonun bulunması bunun başlıca nedeni. Sahil boyu uzanan mekanları ve çevre ilçeleri de unutmamak gerekir. Çeşme, Urla, Çeşmealtı, Seferihisar ve Güzelbahçe gibi sayfiye yerler Urla cam balkon talebini arttırmaktadır.

Biraz önce fiyatları incelediniz. Birkaç güzel uygulama ile devam edelim isterseniz. Öncelikle sizlerle Çandarlı’da çektiğimiz bir resmi paylaşalım. Muhteşem bir manzara ve Ege bölgesine has… Bu tarz bir görüntü vererek bizlere huzur veren o kadar çok yer var ki Urla’da; bazen iyi ki Urla’da yaşıyoruz diyebiliyor insan.

cam balkon resmi

Şimdi de Dikili ilçesinde gerçekleştirdiğimiz bir uygulamanın sonucuna bakalım. Müşterimiz uygulamadan sonra terasını kendi zevkine göre dekore etmiş. Biz de sizin için resmini çektik.

izmir cam balkon

Başka bir sahil bölgemizde gerçekleştirdiğimiz sürgülü cam balkon uygulaması. Bu arada belirtelim; müşterimizin evi denize tam sıfır. Natürel alüminyum ve füme renk cam ile gerçekleştirdiğimiz uygulamayı, ailemiz için hazırladığımız serigrafi çalışması ile tamamladık. Estetik, yalıtım ve keyif bir arada… Bir dekorasyon ürününden beklenenden çok daha fazlası.

izmir katlanır cam

# Firmamız Hakkında Bilgi

Firmamız 7 yıldır sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Çiğli’de üretimini gerçekleştiren firmamızın ayrıca Bornova’da mağazası bulunmaktadır. En iyi üretim ve montaj personellerini istihdam eden firmamız birçok başarılı projeye imza atmıştır. 32 personeli ile ve 8 montaj ekibi ile hizmet veren firmamızın günlük uygulama kapasitesi 10 balkondur.

Tüm bankaların kredi kartlarına sıfır faiz ile taksit ve ücretsiz keşif imkanlarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.Tek yapmanız gereken satış destek hattını hemen aramak. 0 530 243 35 32 Firmamız en kaliteli ürünleri makul fiyatlarla sunar.

Şehir ve iş hayatı sizleri de yoruyor. Size kalan zamanlarda dinlenmek ve keyif yapmak elbette hakkınız. Urla balkon camlama uygulamaları tam da buna olanak veriyor. Keyif aldığınız faaliyetleri size ait özel zamanlarda gerçekleştirmenizi sağlıyor. 0 530 243 35 32 7/24 Müşteri Destek Hattı

# Balkon Camlama Modelleri İle Neler Yapabiliriz?

1- Belki de bir yeteneğiniz var… Bir hobi odasına ne dersiniz? Hem manzara izleyip hem de hobinizi gerçekleştirmek keyifli olmaz mı?

2- Zaman-zaman kullandığınız eşyalarınız mı var? Koyacak yer de yok. Belki de çok fazla kullanmadığınız bir balkon vardır. Orayı balkon camlama ile kapatıp bir depo haline getirebilirsiniz.

3- Evcil hayvanlarınızın balkondan aşağıya düşmesinden mi endişelisiniz? Evde küçük bir çocuğunuz mu var? Emniyete almak çok kolay.

4- Kış bahçelerinde oturmak inanılmaz keyiflidir. Yeriniz müsaitse sizin de bir tane kış bahçeniz olabilir.

5- Çok gürültülü bir yerde mi oturuyorsunuz? Balkon camlama ve mevcut doğramalar sizi bu dertten büyük bir oranda kurtaracaktır.

6- Eve aşırı toz girmesinden şikayetçisiniz. Temizlik her geçen gün sizi daha fazla sinirlendirmeye başlıyor. Hiç dert etmeyin. Balkon camlama modelleri ile bu dertten de kurtulabilirsiniz. Balkon da bundan sonra çok daha az kirlenecektir.

7- Doğal gaz faturasından şikayetçisiniz. Hepimiz öyleyiz. O zaman daha fazla izolasyon bütçenize iyi gelecektir.

8- Harika kahveler yapan bir işletme misiniz? Önünüzde de size ait bir açık alan var. Dilerseniz müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz bir kapalı alan haline dönüştürülebilir.

balkon camlama izmir

Gördüğünüz gibi birçok şeyi aynı ürünle gerçekleştirebiliyoruz. Siz hayal ediyorsunuz biz uyguluyoruz.

Balkon Camlama Urla Fiyatları

Fiyat listesi firmamız tarafından her zaman güncel tutulmaktadır. Listede göreceğiniz fiyatlar olğan üstü ekonomik gelişmeler olmadığı sürece geçerlidir.

balkon camlama fiyatları

Firmamızın Sunduğu Avantajlar

1- Firmamızda keşif ücreti alınmaz. En doğru ürünü satın alabilmek için uzman görüşü almak her zaman doğru bir davranıştır. Firmamızı arayıp siz de ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

2- Kredi kartına taksit ile ürünlerinizin ödemesini yapabilirsiniz. Firmamız sizlerden bu işlemler için faiz almamaktadır. Bankalarla gerçekleştirdiğimiz özel anlaşmalar sayesinde faiz ödemeniz gerekmiyor.

3- Satış sonrası servis konusunda en hızlı firmalardan biriyiz. 24 saat içerisinde firmamızdan servis hizmet alabilirsiniz.

4- Ege bölgesinde nerede ikamet ediyor olursanız olun; biz size bir telefon kadar yakınız. Urla ve Ege bölgesinin tamamına hizmet ulaştırıyoruz.

5- Sizlere Urla’da sadece balkon camlama ürünleri sunmuyoruz. 8 mm temperli katlanır cam, ısıcamlı temperli katlanır camlama, sürme camlama, ısıcamlı sürme camlama, elektrikli camlama, motorlu tente, kış bahçesi ve daha fazlası İzmir Küpeşte’de sizleri bekliyor.

6- İşini iyi bilen kalite montaj ekipleri ile işin sonucu hakkındaki endişelerinizi yok ediyoruz. İşi firmamıza gönül rahatlığı ile teslim ediyorsunuz.

izmir balkon camlama

Sayfamızı ziyaret ettikten sonra bizimle çalışmaya karar verdiyseniz; tek yapmanız gereken bizi aramak. İletişim sayfasından veya bu sayfanın en üstünde paylaştığımız telefon numarasından bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Birçok müşterimiz kabaca fikir sahibi olmak için, cam balkon fiyat hesaplama nasıl yapılır sorusunu soruyor. Bu yazımızda bunun cevabını vereceğiz. Aslında oldukça kolay. İlk yapacağımız iş; uygulama yapılacak yerin alanını bulmak olacaktır. Sizin için bir çizim hazırladık. Aşağıdaki çizim üzerinden sizlere cam balkon fiyat hesaplamayı göstereceğiz.

cam balkon fiyat hesaplama

Balkonumuz yukarıdaki şekildeki gibi ‘u’ şeklinde olsun. En sık yapılan hatalardan birisi de balkonun taban alanını bulmak oluyor. Biz uygulama yapılacak olan alanı bulacağız. Görebildiğiniz gibi, yukarıdaki balkonun 2 kısa yan kenarı bir de uzun ön tarafı var. Biz örnek olarak böyle bir balkonu seçtik. Mantığını kavrayınca balkonun şeklinin öneminin olmadığını sizler kolaylıkla anlayacaksınız. Hesaplamaya geçebiliriz.

Yapacağımız şey 2 yan kenar ve ön tarafın değerlerini metre cinsinden toplamak olacaktır. Yani a+b+c değerlerini toplayacağız. Varsayalım ki a = 1.5 mt, b= 3 mt ve c = 1.6 mt olsun.

1- O halde a+b+c toplamı 1.5 + 3 + 1.6 = 6.1 mt olacaktır. Gerisi daha da kolay.

2- Şimdi bu değer ile ‘h’ (yükseklik) değerini çarpmamız bizi sonuca götürecektir. Balkonun yüksekliği de 2.3 mt olsun. 6.1 * 2.3 = 14.03 m2. Evet; alanı bulduk.

3- Şimdi tek yapacağımız şey, fiyat listesinden bir ürünü tercih etmek ve bulduğumuz alan değeri ile çarpmak.

Cam Balkon Fiyat Hesaplama Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yukarıdaki örnekte yüksekliği 2.2 mt olarak kabul ettik. Alt demir korkuluk olduğunu ve bu demir korkuluğun muhafaza edileceğini var saydık. Bazı müşterilerimiz demirin kalkmasını ve yerine alüminyum doğrama yapılmasını talep etmektedirler. Hesaplama şekli böyle bir durumda değişecektir; sebebi de cam balkon fiyatı hesaplarken 180 cm’den daha düşük yükseklikleri 180 cm’ye tamamlamamız.  Şimdi aynı balkonun hesaplamasını, altı sabit üstü hareketli olacak şekilde yapalım.

1- Alt sabit kısmın 90 cm yükseklikte olduğunu var sayalım. Toplam genişliği 6.1 mt olarak bulmuştuk. Önce alt sabitin alanını bulalım. 6.1 * 0.9 = 5.49 metrekare. Şimdi de üst kısmın alanını bulalım.

2- Alt sabit 90 cm olduğuna göre yapmamız gereken işlem, 2.2 metreden 90 cm’yi çıkarmak olacaktır. 2.2 – 0.9 = 1.3 mt. Yüksekliği 1.3 mt olarak buluruz. 1.8 mt’den daha düşük bir değer olduğu için yükseklik değerini 1.8 mt olarak alacağız. Üst kısmın alanı 6.1 * 1.8 = 10.98 metrekare.

3- Şimdi alt ve üst kısmın alanlarını toplayalım. 5.49 + 10.98 = 16.47 metrekare. Dikkat ederseniz yerden olacak şekilde hesapladığımızda alanı 14.03 metrekare olarak bulmuştuk.

Bu sonuç size sadece cam balkon ürünün çıplak fiyatını verir. Gerekli olabilecek başka hazırlık malzemeleri fiyatlara ilave edilecektir.Oval balkonlarda hesaplama şekli değişmektedir. Kabaca fikir sahibi olmak ve bütçe ayarlaması yapmak için kendiniz fiyat hesaplama işlemini yapabilirsiniz.

ücretsiz keşif

Kendim Hesaplamak Zorunda Mıyım?

Hayır; bunu sizin adınıza biz de yapabiliriz. Satış uzmanımız size en doğru seçeneği kesin bir fiyat ile sunacaktır. Firmamızda keşif için ücret alınmamaktadır. Urla ve Ege bölgesinde yaşıyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır. 0 530 243 32 35 numaralı telefondan ücretsiz bir keşif talep edebilirsiniz. Tüm Ege bölgesine bakan 8 satış temsilcilerimizden birisi sizleri en kısa sürede ziyaret edecektir.

Urla cam balkon firması olarak birçok uygulamaya imza attık. Bu uygulamalar arasında katlanır, sürgülü, elektrikli ve ısıcamlı cam balkon mevcuttur. Biz; İzmir Küpeşte olarak kendimize belirli ilkeler belirledik. Uygulamaların sağlığı ve müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için bu ilkelere bağlı olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Peki; nedir bu ilkeler?

Urla Cam Balkon Firması Olarak İlkelerimiz

 1. Müşteriye ürünle ilgili doğru bilgi ver.
 2. Müşteriye ihtiyacı olmayan bir ürün veya hizmeti sunma.
 3. Fiyat istikrarını sürdürerek, aynı alana sahip müşterilerin aynı rakamlarla ürünü satın alabilmesini sağla.
 4. Cam balkon ürünleri kişiye özel imalat olduğu için, asla net bir montaj günü belirtme. Azami teslim süresini belirt.
 5. Kaliteli aksesuar kullanarak, servis gibi maliyetli ve meşakkatli işlemlerden kaçın.
 6. Sadece en iyi üretim ustalarını istihdam et.
 7. Sadece en iyi montaj ustalarını istihdam et.
 8. Urla cam balkon firması olarak bir İzmirli gibi düşün ve hareket et.
 9. Müşterilerin şikayet, istek ve önerilerini dikkatlice dinle.
 10. İşi sevdiğin için yap; zorlayıcı bir ticari faaliyet olarak görme.
 11. Çok satmak amacın olmasın. Kaliteyi bozmadan hizmet verebileceğin miktarda iş al.
 12. Kar etmek her zaman 2. planda olsun. Müşterileri mutlu et; başarı zaten gelecektir.
 13. Başka firmaları asla kötüleme. Bu sana bir ey kazandırmaz. Kişiliğinden kaybedeceklerin de yanında cabası.
 14. Uygulama becerisine sahip olmadığın bir işi asla satma. Müşteri çok ısrar etse bile satma.

Urla Cam Balkon Firması Seçerken

Aslında seçim yapmak çoğu zaman duygularla alakalıdır. Bilime göre insanın rasyonel hareket ettiği tüketim davranışları da yok değildir. Mesela; cebindeki son 30 lira ile açlıktan ölmek üzere olan bir insanın ayakkabı alması düşünülemez. Burada da rasyonel hareket ettiği söylenemez aslında. Onu yemek yemeye iten şey açlık dürtüsüdür. O halde akıl, duygu ve dürtü bizim tercihlerimizi belirleyen 3 silahşor. Cam balkon firması seçerken bu 3 olgudan nasıl faydalanabiliriz.

Akıl: Firmalar hakkında Google’da araştırma yaparak şikayet ve memnuniyet durumlarına göz atabiliriz. Çevremizde ilgili firma ile çalışmış birileri varsa; danışabiliriz. Fiyat ve özellikleri kıyaslayabiliriz. Firmayı ziyaret edip fiziki koşullarını inceleyebiliriz. Bunun yanı sıra örnek bir uygulama alanını ziyaret edebiliriz. Bütün bunların işin akıl boyutu; şimdi de dürtü boyutuna bakalım.

Dürtü: Dürtüler, belirli hayati işlemleri yerine getirmemiz için bizi baskılar. Cam balkon firması seçerken dürtüler işin neresinde? Rekabet mesela… Komşu cam balkon yaptırmıştır ve evin hanımı da bu balkonu beğenmiştir. Evin beyine bu beğenisini dile getirir. Evin beyi beğenilme dürtüsü ile bu masraflı işi halletmek üzere kolları sıvar. Dürtülere göre cam balkon firması belirlemek veya bu işe kalkışmak ne kadar sağlıklı?

Duygular: Duygular insana sanılandan daha fazla yol gösterir. Her zaman doğru yolu mu gösterir? Elbette hayır; ancak iyi kulak verilir ise iyi sonuçlar almak mümkün. Gelen satış temsilcisi kurnaz bir tüccar mı? Tek derdi ürünü allayıp pullayıp bize satmak mı? Yalan söylüyor mu? Bize doğru bilgiler vermek için çaba harcıyor mu? İşte bütün bunlar duygularla alakalı. Gelen satış elemanı her şeyden önce insan mı? Bir satış elemanının görünüşü, sesi, giyimi, saçı, sakalı,hal ve hareketleri sizde bir kanaat meydana getirir. Bu kanaat çok olumlu çoğu zaman fiyat bile belirleyici olmaz.

Biz Doğru Urla Cam Balkon Firması Mıyız?

Buna cevap vermek oldukça güç. Yukarıda belirttiğimiz ilkelere sıkı sıkıya bağlı olduğumuzu belirtmek isteriz. Bunun haricinde söylenecek olan sözler daha çok pazarlama alanına girecektir. Sizin için istediklerimiz, aynı zamanda kendimizi için de istediğimiz şeyler. Yani olaylara bir tüketici gözü ile bakabiliyoruz diyebiliriz. Bunu en önemli araçlarımızdan birisi haline getirdik.

Bizimle tanışmak aslında çok kolay. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizi sadece bir tıkla arayabilirsiniz. Tabi bu özelliği, sitemize mobil telefon ile girdi iseniz kullanabilirsiniz. 0 530 243 35 32

Size bir satış temsilcisi gönderelim ve işinizi beraber değerlendirelim. En doğru kararı vermenize yardım edelim. Siz cam balkonun keyfini çıkarırken, biz de sizlerin bize göndereceğiniz yeni müşterileri karşılayalım. Facebook sayfamızı ziyaret edip belki de paylaşmak isteyebilirsiniz. Aslında birkaç da video hazırladık. Bir tanesini de burada yayınlamak isteriz. Ürünler ve modeller ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Cam Balkon İzmir Videosu

Firmamızdan bayilik alabilirsiniz. Demonte cam balkon Urla teslimatları atölyeden yapılmaktadır. Fiyat listesinin tarafınıza e-posta, whatsapp, faks veya mesaj yolu ile gönderilmesi için bizi arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. İletişim sayfamızı ziyaret edin.

Demonte Cam Balkon Urla Ürün Çeşitleri

Slidex seri 8 mm katlanır cam balkon.

Slidex seri 4+12+4 mm ısıcamlı katlanır cam balkon.

RİOWİN seri 8 mm eşikli ve eşiksiz sürme seri.
#Kalite Anlayışımız

Bize ölçüler ve detayları doğru bir şekilde iletmeniz halinde, gönül rahatlığı ile montajı gerçekleştirebilirsiniz. Montaj esnasında personeliniz sorun yaşamaması için aksesuar, yan dikme ve alüminyum fitil kontrolleri dikkatlice yapılmaktadır. Katlanır cam balkon sistemimizde damlalık, alüminyum fitil, perde profili ve çelik tekerlek standart opsiyonlardır.

#Teslimat Süresi

Sipariş firmamıza geçildikten ve %50 avans tutarı yatırıldıktan sonra iş üretime alınır. Ürün bayilere üretime alındıktan sonra en geç 10 içinde teslim edilir. Düşük sezonda bu süre 4-5 günlere kadar çıkabilmektedir.

#Teslimat Yeri

Bütün teslimatlar atölyemizden yapılmaktadır. Muğla, Manisa, Aydın, Denizli ve Balıkesir gibi iller için nakliye bedelini ödemek şartı ile sevkiyat isteyebilirsiniz. Nakliye bedellerini anlık olarak firmamızdan öğrenebilirsiniz.

#İlave Hizmetler

Firmalardan kaynaklanan üretim hatalarının telafisi için hizmet ve ürün bedeli alınmaktadır. Çizimleri dikkatli bir şekilde kontrol ettikten sonra bize iletmeniz, maddi zarar görmemeniz açısından önemli. Firmamızdan kaynaklanan eksikler veya imalat hatalarının telafisi ile ilgili bayilerin bir sorumluluğu yoktur. Firmamız mağduriyetinizi en kısa sürede gidermek için elinden geleni yapacaktır.

Montaj esnasında  firmaların sorun yaşamaması için bir tavsiyemiz var. Aksesuarların tümünden 2’şer adet bulundurmanız zaman ve para kaybını önleyecektir. Firmamız çizimi yaptıktan sonra size onay için bir mesaj gönderecektir. Kontrol edip onaylıyorum şeklinde cevaplamanız halinde üretime alınacaktır.

Demonte Cam Balkon Urla Siparişlerinde Belirtilmesi Gerekenler

1- Alüminyum profil rengi
2- Cam rengi
3- Boyalı alüminyum sipariş edilecekse Ral veya ahşap kodu
4- Bitmiş genişlik ölçüsü
5- Bitmiş yükseklik ölçüsü
6- Oval ve açılı balkonlarda açılar
7- Sipariş numarası veya müşteri ismi
8- Siparişi verenin isim ve soy ismi
9- Sipariş verenin belge üzerinde imzası
10- Müşterinin özel bir talebi var ise; kanat adedi
11- Cam kanatların .alışma yönleri
12- Baca var ise; yukarıdan ve yandan merkezi
13- Menfez var ise; hangi kanatta olduğu

Yukarıdaki maddelerin tamamı sizlerin maddi hasara uğramaması içindir. Gözlemlerimize göre dikkatlice incelenen projelerin genelinde sorun çıkmamaktadır. Demonte cam balkon Urla firması olarak sizlere kazanç dolu bir yıl diliyoruz.

Cam balkon yaptırmak isteyenler ve tavsiye arayanlar mutlaka vardır. Sizlerin tercih yapmasını kolaylaştırmak için belirli bilgiler paylaşacağız. İzmir cam balkon tavsiye arıyorsanız doğru yerdesiniz.

2 Başlıkta Urla Cam Balkon Tavsiye Konusu

1- Firma Seçimi

Yazı okumak bana göre değil, ben telefon etmek istiyorum. O halde;

Öncelikle doğru firmayı seçmelisiniz. Doğru ürünü bile seçebilmek belki de buna bağlı… Dolayısı ile firmayı İnternet’te ve gerçek hayatta araştırmaya çalışmalısınız. Müşterilerin firmayla ilgili yorumları, değerlendirmeleri ve şikayetleri nelerdir? Urla cam balkon tavsiye araması yaptığınızda, meselenin sadece firma seçmek olmadığını da zaten biliyorsunuz.

Bunları yaptıktan sonra firma ile temas kurup; bir ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Vaktim yok diyorsanız; satış temsilcisinin sizi ziyaret etmesini talep edebilirsiniz. Satış temsilcisinin karakteri, davranışları ve düşünceleri kesinlikle şirket politikalarından tamamen bağımsız değildir. Size firma ile ilgili çok ciddi bilgiler verebilir. Tek derdi ürün satmak mı? Dürüst bir bilgilendirme oldu mu? Sorularınızı dikkatlice dinleyip, size detaylı bir şekilde cevap verdi mi?

Eğer firmayı ziyaret etmek isterseniz; 1 – 0 önde başlama şansını yakalamış olursunuz. Firmanın fiziki koşulları yeterli mi? Şirket gerçekten bu işe mi yoğunlaşmış? Şirket, gerçekten de bir şirket mi? Unutulmamalıdır ki; yüz yüze görüşmelerden elde edilecek sonuçlar çoğu zaman daha az yanıltıcıdır.

2- Ürün Seçimi

Ürün seçiminin aslında 2 temel ayağı var… Katlanır, sürme, ısıcamlı veya elektrikli cam balkon modellerinden birisine karar vermek; ardından da renkleri belirlemek. Bunun için tecrübeli bir satış danışmanı ile muhatap olmak oldukça önemlidir. Binlerce uygulamaya imza atmış bir temsilci, fikirleri ile sizin karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Ürün seçiminin bir diğer yönü ise; markaya ve sisteme karar vermektir. Sistemde perde profili, damlalık, alüminyum fitil ve çelik tekerlek var mı? Et kalınlığı yeterli mi (1,8 mm – 2 mm ideal olan kalınlık)? Alüminyum saflık oranı ne? Bu noktada firmaya güvenmek ve ürünü gözle incelemek yapılacak en doğru iş olacaktır.

Kendi Firmamızı Sizlere Tavsiye Eder Miyiz?

İzmir Küpeşte ile çalışmak hiç de zorlayıcı değil. Bizimle çalışmak kolay demiştik. Sebebine gelince; biz bilmediğimiz işin ne üretimini ne montajını yapmayız. Kadromuzun yetenekleri ve uzmanlığı ne ise; o branşta faaliyet gösteririz. Başka firmalar için olumsuz düşünmeyiz. Tutamayacağımız sözler verip; ne kendimizi ne de sizleri sıkıntıya sokmayız. Ürünlerin olumsuz taraflarını da sizlerle paylaşırız.

Ustalarımız uzun yıllardır bizimle birlikte çalışmaktadır. Hepsi şirketimizin felsefesini benimsemiş ve uygulamaya koymuşlardır. Kalitesiz malzeme de kullanmayız. Sonradan ortaya çıkan servis gibi maliyetli durumlardan kaçınmak, hem müşteri açısından hem de firmamız açısından en akıllıca davranıştır. Urla cam balkon tavsiye konusunda bildiklerimizi sizlerle paylaştık. Dilerseniz bizi hemen arayıp, ücretsiz bir keşif talep edebilirsiniz. TIKLA ARA özelliğini kullanıp numaramızı kolayca çevirebilirsiniz yada iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Cam balkon sistemi satın aldınız ve keyifli bir şekilde kullanıyordunuz. Mevsim kış veya yaz oldu ve cam balkon terleme yapmaya başladı. Siz de sebebini ve varsa çözümünü bulmak için bir Google araması yaptınız. Olayın sebebi aslında gayet net; ancak çözüm konusu biraz daha detaylı. Hemen inceleyelim.

Cam Balkon Terleme Sorunu Sebebi

1- İçeriyi fazlaca ısıttınız ve dışarıda hava oldukça soğuk. İçerideki hava ile dışarıdaki soğuk hava buluşunca yoğuşma meydana geliyor ve terleme olayı gerçekleşiyor. Oda sıcaklığının (21-23 derece) 3-4 derece üstüne çıktığınızda ve dışarıda ‘0’ derece sıcaklık olduğunda, iç-dış sıcaklı farkı 25-26 derece civarında olacaktır. -5 derecede bu fark 30-31 derecelere kadar çıkacaktır. İşte bu fark; cam balkon terleme sorununa neden olmaktadır.

2- İçeriyi fazlaca soğuttunuz ve dışarısı da oldukça sıcak. Eğer içeriyi klima ile fazlaca soğuttu iseniz; ve dışarısı sıcaksa cam balkon terleme sorunu kaçınılmaz olacaktır. Kış veya yaz mevsimi fark etmez; önemli olan iç-dış ısılar arasındaki farktır.

3- Cam balkon sistemi mutfak balkonunda olduğunda ve 2-3 çeşit yemek aynı anda piştiğinde, cam balkon terleme sorunu meydana gelebilmektedir. Aslında bu 3 durumu da birer sorun olarak algılamak doğru değildir. Doğa kanunları ve ürünün özellikleri böyle bir tabloyu kaçınılmaz kılmaktadır. Dikkat ederseniz bahar aylarında genellikle böyle bir sorundan bahsetmek mümkün değildir. Peki; bunun bir çözümü yok mu? Elbette yapabileceğiniz bazı şeyler var.

Cam Balkon Terleme Sorunu Çözümü

1- Evi kış aylarında aşırı ısıtmaktan kaçınabilirsiniz. Oda sıcaklığı insanların sağlıklı yaşaması için yeterli bir derecedir. Evi aşırı ısıtmayarak, enerji tasarrufu da sağlamış olursunuz. Buradaki amaç iç-dış sıcaklıkları arasındaki farkı en aza indirmektir. Elbette soğukta oturmayacağız; ancak hem bütçemize hem de sağlığımıza iyi gelen oda sıcaklığının derecesine bağlı kalacağız.

2- Buğu önleyici sıvılar günümüzde her yerde kolaylıkla bulunabilmektedir. Kış ve yaz mevsimlerine girerken ve tam ortasında olmak üzere 2 kere bu sıvı ile camlarınızı silebilirsiniz. Aynısını yaz başlangıcında ve ortasında da yapabilirsiniz.

3- Ürünü satın alırken alabileceğiniz çok önemli bir tedbir var. Kasasında damlalık olan bir ürünü satın almak. Damlalık terleme sorununu çözmeyecektir; ancak terlemenin sebep olduğu hasarların tümünü engelleyecektir. Camda oluşan su tanecikleri aşağıya doğru süzülecektir. Duvar veya zemini nemlendirip rutubete sebep olacaktır. Damlalık bu noktada devreye girmektedir. O süzülen suları tutup kasanın içine geri tahliye etmektedir.

Sizlerle en ucuz cam balkon Urla modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler paylaşmak istiyoruz. Öncelikle hemen birkaç örnek fiyat verelim ve fiyatlarına birlikte göz atalım.

En Ucuz Cam Balkon Urla Fiyatları

1- Ekonomik Gold Seri: 240 – 250 TL m2

2- Ekonomik Sürme Seri: 280 – 290 TL m2

1A Ekonomik Gold Seri Özellikler

Kasada damlalık: Yok

Perde profili: Yok

Alüminyum fitil: Yok (şeffaf silikon fitil)

Çelik milli tekerlek: Yok (plastik milli tekerlek)

Alüminyum et kalınlığı: 1,2 mm (olması gereken 1,8 – 2 mm)

2A Ekonomik Sürme Seri Özellikler

Kasa: 1,2 mm (olması gereken 1,8 – 2 mm)

Yaylı çelik tekerlek: Yok (yaylı ayarsız plastik tekerlek mevcut)

Kenetli alüminyum fitil: Yok (kenetsiz fitil mevcut)

Kasa yüksekliği: 4 cm (olması gereken 4,5 cm)

Kanat Yüksekliği: 6 cm (olması gereken 6,5 cm)

Yukarıda da görebildiğiniz gibi, bazı özelliklerden fedakarlık yapmadan fiyatları ucuzlatmak mümkün değildir. Aslında kaliteli cam balkon ile ucuz cam balkon İzmir ili sınırları içerisinde neredeyse aynı fiyatlara satılmaktadır.

Cam Balkon Hem Kaliteli Hem De Ucuz Olabilir Mi?

Aslında bu mümkün… Hem de düşünüldüğü kadar zor değil. Aracıları devreden çıkarmak ve üretimden direkt tüketiciye hizmet vermek 1. adım olarak karşımızda durmaktadır. Bunun yan sıra, yüklü alımlarla kayda değer iskontolar elde etmek ve fiyat avantajı yakalamak mümkündür. Teknolojik üretim ve planlama ile verimliliği arttırmak da tüketici fiyatlarına aşağı yönlü olarak yansımaktadır. Montaj araç gereçlerinin gelişmiş teknolojiye sahip ürünler olması ve ustaların işinin uzmanı olması, uygulama süresini azaltıp maliyet düşüşüne neden olmaktadır.

Yukarıdaki paragraftan da anlaşılabileceği üzere, bir ürün hem makul fiyatlı hem de kaliteli olabilmektedir. “Ucuz” kavramı elbette görecelidir. En ucuz cam balkon Urla araması yapan müşterilerimizin aslında yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalma ihtimalleri yüksektir. Bunun da sebepleri vardır.

 • En ucuz cam balkon arayışı bizleri kalitesiz ürünlere yönlendirir.
 • Geçici çözümlerin yeni masraflar çıkarma gibi özellikleri vardır.
 • Uzun süre sorunsuz olarak kullanılamayan ürünler bize 2. bir satın almayı zorunlu kılabilir.
 • Üründen elde ettiğimiz verimin düşüklüğü bizleri mutsuz eder.
 • Kullanamadığımız veya en azından rahat kullanamadığımız bir ürün bizleri psikolojik olarak olumsuz etkiler.
 • Para kazanmanın ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Zor kazandığımız parayı çöpe atmış olmak düşüncesi bizleri psikolojik olarak rahatsız eder.

Firmamızı arayıp soru, görüş ve şikayetlerinizi çalışma saatlerinde iletebilirsiniz. Bunların yanı sıra, ücretsiz bir keşif de talep edebilirsiniz. 0 530 243 35 32

Cam Balkon Hangi Durumlarda Yasak?

Apartman veya site gibi toplu yaşam alanlarında ikamet ediyorsunuz… Yönetim, oy çokluğu ile cam balkon yapılmaması yönünde karar alır ise; cam balkon yaptırmanız kanunen mümkün değildir. Bu durumda cam balkon yasak mı sorusunun cevabı evet şeklinde olmaktadır.

Yine apartman veya site gibi bir yerde yaşıyorsunuz ve yönetim bir karar alıyor. Cam ve alüminyum renkleri şunlar olacaktır diyor (örneğin gri renk alüminyum ve füme renk cam)… Bu durumda cam balkon yaptırabilirsiniz ancak yönetimin belirlediği renklere uymak zorundasınız.

Eğer cam balkon sistemi daireye ek alan kazandırıyorsa; yani katlanabilen bir ürün değil ise; cam balkon yasak mı sorusunun cevabı kesinlikle evettir. Yani temel olarak aslında bir balkona sürme cam balkon yaptıramazsınız.

Bunların yanı sıra balkonlarda kullanamayacağınız bir dizi ürün vardır. PVC doğrama, alüminyum doğrama ve katlanamayan diğer bütün ürünlerin balkonlarda uygulanması yasaktır.

Katlanır cam balkon yaptırdınız ve balkon ile oda arasındaki duvarı yıktırdınız; bu da yasal olmayan bir uygulamadır. Şikayet üzerine ciddi yaptırımlarla karşılaşabilirsiniz. Para cezası, ürünlerin sökülmesi ve duvarın – balkonun eski haline getirilmesi ve hapis cezası bu cezalara dahildir.

Cam Balkon Hangi Durumlarda Yasak Değildir?

Müstakil evlerde bu tarz zorluklar yoktur. Önemli olan ürünün binaya ek alan kazandırmaması. Bunu sağlayabilen tek ürün katlanır cam balkon sistemidir. Yani katlanır cam balkon sistemleri her balkon, çatı veya terasa uygulanabilir.

Eğer sistem katlanır ve alan kazandırmıyorsa kesinlikle yasaldır. Sitede aksi bir yönetim kararı yoksa hiç bir yasal engeliniz bulunmamaktadır.

Bazı kafe ve restoranlar otomatik tente ve altına cam balkon uygulaması yapmak sureti ile alanlarını genişletmektedirler. Belediye tarafından bu alanlar işgaliye bedeli ile bu ticarethanelere terk edilmiş ise; yine hiç bir yasal sorun bulunmamaktadır.

Cam Balkon Yasak Mı Sorusuna Genel Bakış

Yukarıda belirttiğimiz koşulları göz önünde bulundurarak denebilir ki; cam balkon birçok durumda yasaldır ve yasak değildir. Özellikle katlanır cam balkon yasak mı sorusuna verilebilecek en doğru cevap, kesinlikle hayırdır. Yargıtayın ve Danıştayın bu konulardaki içtihatlarına bakabilirsiniz. Karşınıza çıkacak sonuçlar, yukarıda sizlere anlattıklarımızdan asla farklı olmayacaktır.

Eğer eviniz müstakil ise; renkler konusunda da tüm özgürlüğünüz ellerinizin arasındadır. Toplu yaşam alanlarında renk standartlarının belirlenmesi ve buna uyulması, şehir estetiği açısından oldukça faydalıdır. Firmamızı arayıp aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Mobil cihazlardan giriyorsanız tek yapmanız gereken tıklamak.TIKLA HEMEN ARA Mobil cihazlardan girmiyorsanız telefon numaramız 0 530 243 35 32 . Başka bir firmanın bu konudaki yazısını da inceleyebilirsiniz. farklı bir sitenin ilgili yazısı

Cam balkona sineklik uygulaması mümkün mü? Bu soru iki aşamada sorulabilir. 1. aşama: Henüz cam balkon sistemini satın almadan. 2. aşama: Cam balkon sistemini satın aldıktan sonra. Peki; ne fark eder? Şimdi sizlere bunu izah etmeye çalışalım. İzmir cam balkon sineklik modelleri hakkında tüm detaylar aşağıda…

Cam Balkon Satın Almadan Önce Sineklik Seçenekleri

1-) Farz edelim ki henüz ürünü satın almadınız ve sineklik istediğinizi belirttiniz. Seçenekleriniz neler? Katlanır cam balkon için sineklik talep ediyorsanız; karşınıza belirli standartlar çıkacaktır. Bunun sebebi de sadece pliseli sineklik kullanabilecek durumda olmamız. Pliseli sineklik belirli bir azami genişlik değerine sahiptir. Örneğin 4 metre genişlikte yekpare pileli sineklik uygulanamaz. Alanın her hangi bir kenarının genişliği bize müsaade ediyor ise; işimiz kolaydır. Ancak çok büyük genişliğe sahip cephelerde farklı bir hazırlık çalışmasına ihtiyacımız var. 5 metre genişlikten örneğin 1 metrelik bir bölümü çalıp sinekliği oraya uygulamayız. 1 metrelik ayrı bir modül oluşturmalıyız.

Sürme cam balkon sistemlerinde durum biraz daha farklıdır. Sürme cam balkon sistemleri teorik olarak sınırsız genişlikte çalıştırılabilir; ancak durum sürme sineklik sistemleri için böyle değildir. Sürme sineklik uygulayabilmemiz için sürme cam balkon sisteminin azami genişlik sınırları içerisinde olması gerekmektedir.

Bunların dışında sadece katlanır cam balkon sistemlerine uygun sineklik sistemleri mevcuttur. Eğer sinekliğin gerekli olduğunu düşünüyorsanız; işin başında bu tip tedbirler almanız mantıklı olacaktır. Eğer tek başına kendi içinde çalışacak (kendi bağımsız kasa profili olan) ayrı bir modülün kurulmasına izin verirseniz; içe açılım sineklik sistemi de uygulanabilir.

Cam Balkon Takıldıktan Sonra Sineklik Seçenekleri

2-) Cam balkon sistemini satın aldıktan sonra sineklik için seçenekleriniz neler? Aslında yukarıda saydığımız çoğu şey geçerlidir. İstisnalar neler? Hali hazırda 4 metre genişliğinde tek parça bir camlama uygulandı ise; o cepheye pileli sineklik takmak mümkün olmayacaktır. Sonradan gerçekleştirilecek uygulamalarda yer seçimi için alternatifleriniz daha sınırlı olacaktır. Uygulama, mevcut sistemi bozmadan gerçekleştirilmeye çalışılacaktır.

Sonradan talep edilen sineklik ürünleri için maliyet de bir miktar daha yüksektir. Cam balkon ile birlikte gerçekleştirilen uygulamalarda daha düşük işçilik bedelleri yazılmaktadır. Nasılsa personel camlama uygulaması için müşteriye gidecektir. Sadece sineklik için gidilen bir uygulamada personel, yakıt ve benzeri giderler çok daha yüksek olacaktır.

Urla Cam Balkon Sineklik Seçenekleri

#Pileli Sineklik

izmir cam balkon sineklik

 

#Cam Balkona Özel Sineklik

cam balkon sinekliği

#Sürme Sineklik

cam balkon için sürme sineklik

#İçe Açılım Sineklik

içe açılım cam balkon sinekliği

Bize iletmek istediğiniz sorularınız için veya ücretsiz bir keşif talep etmek için 0 530 243 35 32 (MOBİL CİHAZLARDAN TIKLAYIP HEMEN ARAYABİLİRSİNİZ) numaralı telefondan hafta içi her gün saat 19:00’a kadar ve cumartesi günleri saat 16:00’ya kadar iletişime geçebilirsiniz. Urla cam balkon sineklik modelleri ile ilgili satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Uzun ömürlü olmasını istediğimiz ürünler için dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır. Cam balkon bakımı ve temizliği de bu konulardan bir tanesidir. Aslında her ikisi de (temizlik ve bakım) oldukça kolay.

Cam Balkon Bakımı Nasıl Yapılır?

2-3 ayda bir tekerleklere pas sökücü spreylerle yağlama yapmalıyız. Bunun için alt rayın temiz olması gerekmektedir. Pas sökücü spreyleri her hangi bir hırdavatçıdan uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Aynı pas sökücü ürünü alt ve üst kasaya hafif bir şekilde uygulayabilirsiniz. Bu şekilde cam balkon bakımını tamamlamış olursunuz. Aslında bu kadar kolay. Şimdi de temizlik yaparken dikkat etmeniz gereken bir iki noktayı vurgulamak istiyoruz.

Zamanla silikon çekilen yerlerde açılmalar olabilir. Bu noktaları silikonize mastik ile dikkatli bir şekilde onarabilirsiniz.

Alüminyum contalar üzerinde bulunan kıl fitiller oldukça dayanıklıdır; ancak her şey gibi onlar da zamana yenik düşebilmektedir. Uygulamayı yapan veya başka bir firmadan kıl fitil tedarik edip, kolayca değişim işlemini kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Cam Balkon Nasıl Temizlenir?

Temizlik de oldukça kolay. Boya kestirme fırçası ile ray içerisindeki kirleri tekerlek çıkışına toplayın. Ardından bir elektrikli süpürge yardımı ile kirleri çekin.

Elektrikli süpürge ile toz ve kirleri çektikten sonra, kasanın içini hafif nemli bir bezle silin. Temizlik işleminin ardından bakım işlemlerine geçebilirsiniz.

Camları klasik cam silme sıvıları ile silebilirsiniz.

Alüminyum doğramaları az deterjanlı nemli bez ile silebilirsiniz.

Görülebildiği gibi gerek cam balkon bakımı ve gerek ise cam balkon temizliği oldukça kolay. Siz de ürünlerinizi uzun yıllar verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız, yukarıda bahsettiğimiz işlemleri gerçekleştirmelisiniz.

Firmamızın ürettiği Urla cam balkon modelleri aşağıda sıralanmıştır. Ürünlerimizden biri mutlaka size de uygundur. Ücretsiz keşif için bizi 0 530 243 35 32 numaralı telefondan pazar hariç her gün saat 19:00’a kadar arayabilirsiniz.

Urla Katlanır Cam Balkon Modelleri

Bu bölümde 8 mm temperli ve 4+12+4 mm ısıcamlı katlanır cam balkon modellerine göz atabilirsiniz. Katlanır cam balkon modelleri tüm balkonlarda kullanılabilen ve yasal olarak bir engeli bulunmayan ürünlerdir. Yeşil, mavi, füme, bronz ve şeffaf renk cam uygulanabilmektedir. Gri ve bronz renkler, eloksal dediğimiz malzemelerdir. Alüminyum profiller Ral ve ahşap desen kataloğundaki renklerin tümüne boyanabilir.

8 mm Temperli Katlanır Cam Balkon Modeli | Slidex

katlanır cam balkon modelleri

8 mm temperli camlar kullanılarak üretilir. Üründe alüminyum fitil, damlalıklı kasa, perde profili ve çelik tekerlek standart donanımlar arasındadır. Düz ve oval alanlarda uygulama yapılabilir. Oval balkonlarda üretim ve montaj süresi uzadığından, fiyatlar bir miktar daha yüksektir.

Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Modeli

ısıcamlı cam balkon modelleri

Isıcamlı cam balkon modelleri, 8 mm temperli sistemlerle aynı mantıkla çalışır. Kanatlar bir ray üzerinde katlanma noktasına hareket eder ve katlanır. Ürünlerde 4+12+4 mm temperli ısıcamlar kullanılır. Dilediğiniz renk alüminyum profil ve cam ile üretim gerçekleştirilebilir. 8 mm camlı sistemlere göre bir farkı da, camların etrafında komple alüminyum bir çerçevenin olmasıdır.

Urla Cam Balkon Modelleri | Sürme

Sürme cam balkon modelleri de eşikli – eşiksiz ve 8 mm camlı – ısıcamlı olarak farklı kategorilere ayrılmaktadır. Renk seçiminde, katlanır ürünlerde olduğu gibi yine özgürsünüz. Sürme cam balkon modellerinin izolasyon değerleri biraz düşük olmakla birlikte, kullanımları daha kolaydır. Bu sebeple ticari mekanlar tarafından daha sıklıkla tercih edilmektedir. Sürme cam balkon sistemleri yüksek katlarda uygulanmak için en ideal ürünler değildir. Camların dış yüzeylerini silmek oldukça zordur.

Eşikli Sürme Cam Balkon Modeli

eşikli sürme cam balkon modelleri

Eşikli sürme cam balkon modelleri, resimde de görülebileceği üzere parapet üstleri için uygundur. 4,5 cm‘lik eşik, insan geçişinin olduğu yerlerde ayak takılmalarına ve dolayısı ile de düşmelere neden olabilir. Su alma oranları eşiksiz sürme sistemlere göre daha düşüktür. Bir kasa profilinde aynı yöne azami 5 kanat çalıştırılabilir. Kasalar birbirine eklenerek, teorik olarak sınırsız genişlikte sürme cam balkon üretmek mümkündür.

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Modeli

eşiksiz sürme cam balkon modelleri

Eşiksiz sürme cam balkon modelleri Urla’da yoğun olarak kullanılmaktadır. Genellikle kapı olarak kullanılan bu modeller, alçak eşik yüksekliği nedeni ile tercih edilmektedir. İnsanların geçiş esnasında düşmemesi için ideal ürünlerdir. Su alma ihtimali oldukça yüksektir; dolayısı ile muhafazalı geçiş yerlerinde kullanmak daha uygun olacaktır. sistemde 8 mm temperli camlar ve yaylı çelik tekerlekler kullanılmaktadır.

Isıcamlı Sürme Cam Balkon Modeli

ısıcamlı sürme cam balkon modelleri

Isıcamlı sürme cam balkon modelleri İUrla da son 2-3 senedir yoğun olarak kullanılmaktadır. Fiyatlarının biraz yüksek olmasına karşılık, beraberinde sunduğu birçok avantaj bu ürünü cazip hale getirmektedir. Eşikli ve eşiksiz olarak üretilen ısıcamlı sürme cam balkon sistemlerinde yine birçok renk alternatifiniz mevcuttur. Diğer bütün ürünlerdeki renklerin tamamını, bu ürünler için de tercih edebilirsiniz. Isıcamlı sürgülü balkon camlama modellerinde 4+12+4 mm temperli ısıcamlar kullanılmaktadır.

Elektrikli Cam Balkon Modelleri Urla

elektrikli cam balkon modelleri

Elektrikli cam balkon derken aslında kastettiğimiz, dikey olarak çalışan motorlu (otomatik) giyotin cam modelleridir. Elektrikli cam balkon modelleri kafeteryalarda, barlarda, teraslarda ve kış bahçelerinde kullanılmaktadır. Motor yardımı ile yukarıya doğru bir halat yardımı ile çekilen kanatlar, istenilen seviyede sabitlenmektedir. Hem korkuluk hem de cam balkon özelliklerini aynı üründe sunan elektrikli cam balkon, yoğun bir ilgi görmektedir. Natürel, Ral ve ahşap desen renklerinden herhangi birini alüminyum profiller için tercih edebilirsiniz. Yine yeşil, mavi, bronz, füme ve şeffaf renk camlardan herhangi birini seçebilirsiniz.

Bir diğer yazımızda ısıcamlı cam balkon fiyatları konusunda bilgi edinebilirsiniz.

İzmir Cam Balkon Modelleri Videosu

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

.